Aktualności

Published on 5 stycznia, 2015 | by admin

Pogoń traci flagę “Pogoń on tour”

Wczoraj 04-01-2015 podczas meczu piłki ręcznej Ruchu Chorzów i Pogoni Szczecin nie zabrakło kibiców gości.

Szczecińscy fani przyjechali do Chorzowa z flagą “Pogoń on tour“, którą po meczu tracą na rzecz Niebieskich.

Reklama: Zobacz co kupują kibice Pogoni w internecie…

Niebieskie Siemianowice:
“Od razu chcemy podkreślić,że nikt z kibiców Pogoni nie doznał obrażeń i wszystkie żale o tym , że to piłka ręczna itp nas nie interesują. Każdy kibic gdy przyjeżdża do naszego miasta musi liczyć się z konsekwencjami.
Dla Nas barwy i nazwa to świętość nie walczymy tylko za sekcje piłki nożnej ale za nasz klub i dyscypliny nie mają tutaj znaczenia!”

Oświadczenie kibiców Pogoni Szczecin
“Flaga stracona przez osoby wspierające drużynę piłkarek ręcznych Pogoń Baltica Szczecin nie stanowiła własności jakiejkolwiek zorganizowanej grupy kibiców związanych z piłkarską drużyną szczecińskiej Pogoni i tworzących sportową atmosferę na meczach rozgrywanych zarówno w Szczecinie jak i na stadionach piłkarskich w całej Polsce.
Wszelkim marzycielom oraz miłośnikom turystyki sportowej przypominamy, że barwy i herb są najwyższą wartością dla każdego szanującego się kibica, a na kibicowskim szlaku nie ma miejsca na błaznowanie. W przeciwnym wypadku, dokładnie tak jak miało to miejsce w miniony weekend rzeczywistość szybko weryfikuje wyobrażenia.

W zaistniałej sytuacji mamy do przekazania prosty, czytelny komunikat – nie twórzcie pamiątek zawierających barwy i herb naszego klubu gdy nie jesteście w stanie ich należycie dopilnować.

Z kibicowskim pozdrowieniem,
SKPS “Portowcy”

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv