Kibice charytatywnie

Published on 27 grudnia, 2017 | by admin

Podsumowanie akcji “PomaGGaMy 2. Dobro wraca – zainwestuj w nie”

Drugą edycję PomaGGaMy rozpoczęliśmy na początku grudnia. W zeszłym roku wspieraliśmy schronisko dla zwierząt w Płocku, w tym roku stwierdziliśmy wspólnie, że obierzemy trochę trudniejszy cel, jeśli można tak to nazwać, jakim jest Dom Dziecka w Płocku ( Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy w Płocku).

Akcja miała na celu zebranie środków pieniężnych przez wpłaty/darowizny oraz licytacje, a następnie razem za porozumieniem z panią dyrektor ośrodka, ustalenie i zakup brakującego sprzętu rtv-agd oraz zrobienie paczek ze słodyczami dla dzieci.

Wynik był następujący: zorganizowaliśmy 46 licytacji, a w nich koszulki, książki, vouchery do restauracji i gastronomicznych lokali, kubki, piłki, rękawice bramkarskie, a nawet pianino! na które niestety nie znalazł się jeszcze chętny (może będzie jeszcze okazja – więcej wkrótce). Przeprowadziliśmy akcję promocyjną w postaci wydrukowania i rozklejenia plakatów, zorganizowaliśmy również zbiórkę środków pieniężnych na meczu z Górnikiem Zabrze i obdarowaliśmy każdego wpłacającego wyjątkowym wiślackim długopisem.

Dzięki powyższym zebraliśmy 6 894,12 zł uzbierane przez równe 50 wpłat ( dzięki wszystkim wpłacającym) za co kupiliśmy: dwa telewizory 50 cali i 32 cale, dwie konsole do gier Xbox z 5 grami, dokupując do tego 2 pady do gry oraz przekazaliśmy 53 pełne paczki słodyczy dla każdego z podopiecznych.
Słodycze wraz ze sprzętem w 4 osobowej delegacji przekazujemy w piątkowe południe dzieciakom, na twarzach, których widzimy radość, choć skrytą i skromną – to w oku niejednego dzieciaka pojawia się błysk, dający nam osobiście sporą wewnętrzną satysfakcję, że daliśmy z siebie wszystko, a zamierzony postawiony przez Nas cel został osiągnięty z nawiązką!

Radość z akcji pozostała wielka, a dom dziecka opuszczamy z uśmiechem na twarzy, po tym jak zostaliśmy miło przyjęci przez dzieci, które przekazały nam, w ramach podziękowań antyramę z wykonanym przez siebie obrazem.
Na koniec dziękujemy wszystkim tym, którzy nie przeszli obok naszej akcji obojętnie. Obszerniejsze podziękowania wkrótce!
Dzięki Nafciarze!

źródło: facebook.com/GieGowcy

Tags: , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv