Aktualności

Published on 5 listopada, 2018 | by admin

Piłkarze z Zagłębia Lubin po meczu oddali koszulki kibicom

W 14. kolejce LOTTO Ekstraklasy zespół Zagłębia Lubin poniósł szóstą porażkę z rzędu, ulegając Koronie Kielce 0:1. Taka postawa piłkarzy rozwścieczyła w końcu kibiców, którzy w wymowny sposób to okazali.

– Zero ambicji! Macie grać k*****! – Krzyczeli m.in. kibice Zagłębia do piłkarzy, kiedy ci po końcowym gwizdku podeszli do fanów drużyny. Przez dobrych kilka minut zawodnicy słuchali uwag i pretensji kibiców. Po całej rozmowie piłkarze ściągnęli swoje meczowe koszulki i oddali je klubowym sympatykom.

Możemy się tylko domyślać, jak dokładnie przebiegała rozmowa, ale z pewnością nie była ona przyjemna dla piłkarzy. W końcu Zagłębie Lubin zajmuje 10. miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy, a z Pucharu Polski odpadł już w 1. rundzie. Być może niektórych zadowalałoby chociaż wspomniane 10. miejsce w ligowej tabeli, ale na pewno nie kibiców Zagłębia, którzy po poprzednich sezonach liczyli na znacznie więcej. Piłkarze muszą zacząć się bardziej starać, jeśli nie chcą znowu otrzymać stosownej reprymendy od swoich fanów.

źródło: kibice.net

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv