Aktualności

Published on 19 sierpnia, 2017 | by admin

Piast kusi kiełbasą

Włodarze Piasta Gliwice borykają się z problemem niskiej frekwencji na stadionie i zamiast wdrożyć pomysły związane z przywiązaniem kibica do marki klubu, rzucają kibicom… kiełbasę.

Co ciekawe nie dostanie jej każdy z kibiców a wyłącznie Ci, którzy pojawią się na stadionie 30 minut przed pierwszym gwizdkiem. Wystarczy pokazać bilet lub karnet i jeszcze przed rozpoczęciem spotkania skonsumować popularną „giętą”.

W 4 kolejce Ekstraklasy nawet w małej Niecieczy frekwencja na meczu była wyższa niż na stadionie Piasta, który podejmował w tamtej kolejce Śląska Wrocław.

„To nie jest nowość przy Okrzei. Jeszcze na starym stadionie, na zapleczu ekstraklasy tego typu akcje odbywały się dość regularnie i to z większym rozmachem, bo kiełbaskę mogli otrzymać wszyscy obecni na stadionie. Władze klubu z tamtego okresu fundowały też kibicom wojskową grochówkę, a nawet darmowe piwo dla dorosłych i napoje dla dzieci. Ta druga akcja miała miejsce jednak po meczu, bo wtedy nie można było sprzedawać nawet alkoholu w trakcie spotkania.” – czytamy na stronie Piasta Gliwice.

Jak widać nie wyciągnięto wniosków z działań na starym stadionie. Skoro frekwencja spadła po wycofaniu darmowego cateringu pozostaje czekać, aż skończą się pieniądze na teraz serwowane darmowe kiełbasy i znów frekwencja na Piaście będzie jedną z gorszych w Ekstraklasie.

źródło: kibice.net/news/6496-piast-kusi-kielbasa.html

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv