Aktualności

Published on 16 lipca, 2019 | by admin

ŁKS o dostępności stadionu

Łódzki Klub Sportowy wydał oficjalny komunikat dotyczący dostępności stadionu przy Alei Unii na pierwszy mecz sezonu z Lechią Gdańsk. Jak do tej pory klub nie otrzymał zgody na organizację imprezy masowej z powodu uchybień i braku zapewnienia bezpieczeństwa na trybunie dla gości.

Kierownictwo Łódzkiego Klubu Sportowego informuje, że do czwartku do godziny 8:30 potrwa lustracja obiektu przy al. Unii 2. Do tego czasu pracownicy Miejskiej Areny Kultury i Sportu, czyli operatora stadionu, mają zrealizować wszystkie wytyczne dotyczące poprawy bezpieczeństwa na widowni” – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

– Mamy zapewnienie, że wszystkie niezbędne prace zostaną wykonane do czwartku rana. Jeżeli tak się faktycznie stanie, to jeszcze w czwartek powinna być wydana pozytywna decyzja o organizacji na użytkowanym przez nas obiekcie imprez masowych – dodaje Dariusz Lis, dyrektor klubu.

– Mamy nadzieję, że w przeddzień meczu z Lechią Gdańsk żadne przeszkody natury administracyjno-prawnej nie zakłócą już atmosfery wielkiego piłkarskiego święta, jakim bez wątpienia będzie pierwsza od siedmiu lat w Łodzi walka o ekstraklasowe punkty w wykonaniu „Rycerzy Wiosny” – dodaje dyrektor Lis.

Sprzedaż biletów na mecz prowadzą też kibice Lechii. Koszt wyjazdu wynosi 35 zł i ze względu na bardzo małą pulę na ten moment bilety jedynie dla osób, które zaliczyły przynajmniej 6 wyjazdów w zeszłym i obecnym sezonie bez finału PP.

źródło: ŁKSfans.pl

Tags: , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv