Aktualności

Published on 16 kwietnia, 2016 | by admin

Legia z Syrenką na spodenkach

Na mocy współpracy Legii Warszawa oraz Miasta Stołecznego Warszawa na spodenkach piłkarzy pojawi się warszawska Syrenka.

Wraz z symbolem miasta będzie widniało hasło „Zakochaj się w Warszawie!”.

– To kolejny obszar współpracy pomiędzy Legią a Miastem Stołecznym Warszawą i jestem przekonany, że nie ostatni – skomentował Jakub Szumielewicz, wiceprezes zarządu Legii.

– Z przeprowadzonych przez nas badań wynika, że z Warszawą najczęściej kojarzy się Legia, szczególnie osobom spoza granic Polski. Zawsze identyfikowaliśmy naszą misję także poprzez pełnienie roli nieformalnej wizytówki naszego wspaniałego miasta. Bardzo się cieszę, że teraz będziemy mogli promować je oficjalnie – dodał Szumielewicz.

– Syrenka na strojach piłkarzy Legii Warszawa to symbol, że grają dla swojego miasta. Że każdy gol, każda akcja i każdy mecz to wkład warszawskiej drużyny w promowanie Warszawy. Teraz, przy okazji stulecia klubu, związek Legii z Warszawą zostanie jeszcze wyraźniej podkreślony i uwidoczniony. Mam nadzieję, że dzięki takiej formie promocji zyskają i klub, i nasze miasto – zauważył Jarosław Jóźwiak, zastępca prezydenta m.st. Warszawy.

Na mocy podpisanej umowy Syrenka oraz hasło będzie obecne na lewej nogawce spodenek meczowych piłkarzy Legii Warszawa do grudnia 2016 roku.

źródło: SportMarketing.pl

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv