Aktualności

Published on 1 września, 2013 | by admin

Legia Warszawa wprowadza nowe karty kibica. Z możliwością zakodowania biletu

Legia wprowadza od września nowe karty kibica. Nowością – poza walorami wizualnymi – jest możliwość zakodowania na niej bilety na komunikację miejską. Obecnie kartę kibica Legii ma ok. 250 tys. osób.

Na nowej karcie, utrzymanej w złotych i srebrnych barwach, widnieje puchar za zdobycie mistrzostwa Polski, herb, daty zdobycia przez Legię tytułów mistrzowskich i hasła związane z klubem, jak “pasja”, “legenda, “CWKS”, czy nazwiska najsłynniejszych piłkarzy. Na rewersie widnieje zdjęcie z imieniem i nazwiskiem.

Klub zamierza wymieniać stare karty na nowe od początku września, ale o szczegółach dopiero poinformuje. Obecne karty stracą ważność z końcem przyszłego roku, a karty z poprzednim herbem pół roku wcześniej. Każdy kto wymieni kartę do końca grudnia tego roku zapłaci 8 zł, nowego kibica karta będzie kosztować 15 zł. Do tej pory wyrobienie karty kibica kosztowało 10 zł i robiono to od ręki w Punktach Obsługi Kibica.

Nowością jest możliwość zakodowania na karcie kibica biletu ZTM. Do tej pory nie było to możliwe. ZTM pierwszą kartę wyrabia bezpłatnie, ale w przypadku zgubienia lub zniszczenia trzeba za duplikat zapłacić 13,20 zł.

Źródło: sport.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv