Aktualności

Published on 8 kwietnia, 2015 | by admin

Koniec drugiej edycji akcji fanów ŁKS’u.

Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego podsumowało druga edycję akcji „Zafunduj karnet młodemu ełkaesiakowi”.

SK Łódzkiego Klubu Sportowego zakończyło już drugą odsłonę inicjatywy „Zafunduj karnet młodemu ełkaesiakowi”. Trudna sytuacja wielu rodzin sprawia, że rodziców nie stać na zakup stałej wejściówki na mecze ŁKS’u dla swojego dziecka. Stowarzyszenie podbudowane sukcesem pierwszej odsłony tej inicjatywy, ponownie zainaugurowało zbiórkę pieniędzy, by ufundować karnet na Galerę dla dzieciaków.

Łącznie stałymi kartami wstępu na spotkania piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015 zostało obdarowanych ponad 40 najmłodszych fanów.

Młodzi ełkaesiacy nie kryli radości z powodu otrzymania tak wyjątkowego prezentu! Stowarzyszenie Kibiców ŁKS pragnie serdecznie podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć ten szczytny cel. Jednoczenie przypominamy, że całą akcję zapoczątkował jeden z kibiców, a to jednoznacznie pokazuje, że każdy z nas może mieć wpływ na decyzję podejmowane przez SK ŁKS, więc zachęcamy do wstępowania w nasze szeregi – mówią organizatorzy inicjatywy.

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv