Aktualności

Published on 1 kwietnia, 2019 | by admin

Kibice Wisły Kraków pokryją straty związane z karą od Komisji Ligi

Niedzielny mecz Wisły Kraków z Legią Warszawa na stadionie przy Reymonta 22 był prawdziwym świętem dla kibiców. W Krakowie panowała niesamowicie gorąca atmosfera, na którą złożyła się rekordowa frekwencja oraz głośny i żywiołowy doping. Swoje zrobiła również pirotechnika, której tego dnia fani “Białej Gwiazdy” użyli naprawdę sporo. W pewnym momencie spotkania praktycznie cały trybuna na jednej stronie stadionu była wypełniona światłem i dymem z czerwonych rac. Wyglądało to wspaniale, ale na pewno nie umknęło uwadze Komisji Ligi, dlatego teraz klub spodziewa się wysokiej kary finansowej.

Kibice Wisły Kraków z grupy “Ultras Wisła” już zapewnili jednak, że przeprowadzą w środowisku kibicowskim zbiórkę, z której dochód zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów uregulowania spodziewanej kary finansowej.

Ultra Wisła:
W trosce o dobro klubu zostanie przeprowadzona przez nas zbiórka na pokrycie kary od Komisji Ligi. Odbędzie się ona na platformie zrzutka.pl a wpłaty będą trafiać bezpośrednio na konto klubu. Więcej informacji podamy w momencie poznania wysokości kary. AVE WISŁA

źródło: kibice.net

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv