Aktualności

Published on 4 lutego, 2015 | by admin

Kibice Stomilu wspomagają olsztyńskich piłkarzy.

Ruszyła koleżeńska zbiórka funduszy potrzebnych do zakupu niezbędnych rzeczy, potrzebnych dla piłkarzy do treningów w normalnych warunkach oraz rozgrywania gier kontrolnych! Każdy chętny może teraz pokazać, że w całej tej sytuacji jest ze Stomilem na dobre i na złe! BO JAK NIE MY TO KTO?!

Na co zbieramy? Odżywki, woda, napoje wzmacniające, owoce, posiłki. Najpotrzebniejszą listę produktów otrzymamy od masarzysty Stomilu. Wszystkie wpłaty będą odnotowane na naszej stronie, rozpiszemy także co kupiliśmy. Chcemy żeby wszystko było jawne, bez żadnych tajemnic.

Każdy chętny niech odzywa się bezpośrednio do Pojezierskiego oraz Emilozo (PW, telefon, PW na facebooku stomil.olsztyn.pl), wtedy otrzyma szczegóły akcji.

Zebraną kwotę w pierwszej kolejności przeznaczymy na zakup: underwrap (pianka w rolkach), kinesiotape 5cm, oliwka 0,5 l 1 l, coban (kora) 7,5 cm, klej do kinesiotapeów, isotonik unisport, bcaa (aminokwasy w kapsułkach), carbo (węglowodany), białko, niebieskie / czarne taśmy do getr, witaminy i minerały w tabletkach, alkagen, endugen, witamina C, febrisan (saszetki), glukozamina gold 1000, bcaa puder, magnez w kapsułkach, potas, maści przeciwzapalne, maści przedtreningowe (mentolowa), opatrunki (na metry)!!!

źródło: stomil.olsztyn.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv