Aktualności

Published on 17 maja, 2018 | by admin

Kibice murem za Kiełbiem.

Stowarzyszenie Kibiców Zjednoczona Korona zwróciło się z apelem do klubu o kontynuowanie rozmów z zawodnikiem. – Musimy stanąć za piłkarzem, który stał się autorytetem dla niejednego mieszkańca Kielc – piszą kibice kieleckiej Korony.

Stowarzyszenie Kibiców Korony Kielce przyglądając się z boku trwającym rozmowom na temat kontraktu Jacka Kiełba. wyraża swoje zaniepokojenie nad panującą relacją „klub- zawodnik”. Popularny „Ryba” jest żywym symbolem klubu Korona Kielce, ulubieńcem kibiców i nierozerwalnie kojarzony z żółto-czerwonymi barwami.

Osiągnięte porozumienie SKKK z klubem Korona Kielce S A. sprawiło, że na trybunach wrócił prawdziwy klimat meczu piłkarskiego! Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Zarządem i mamy nadzieję na kolejny sezon wspólnego działania! W tej sytuacji musimy jednak stanąć za piłkarzem, który stał się autorytetem dla niejednego mieszkańca Kielc.

Mając na uwadze dobro klubu Korona Kielce zwracamy się z apelem o kontynuowanie rozmów, przeanalizowanie kontraktu z zawodnikiem i podjęcia decyzji o jego przedłużeniu.
Jacek Kiełb to ikona kieleckiej piłki nożnej! Rozegrał do tej pory 185 spotkań zdobywając przy tym 44 bramki. To fantastyczny bilans, którego nie warto przerywać! W imieniu większości Kibiców Korony Kielce liczymy na zrozumienie i pozytywne rozpatrzenie naszego apelu!

„KAŻDY TO POWIE – RYBA NA ZAWSZE W KORONIE”

Z wyrazami szacunku Stowarzyszenie Kibiców Korony Kielce

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv