Aktualności

Published on 2 września, 2015 | by admin

Kibice ŁKS rozdali kilkadziesiąt tysięcy zeszytów!

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego kibice Łódzkiego Klubu Sportowego przeprowadzili dzisiaj na wielu łódzkich osiedlach oraz w kilku Fan Club-ach akcję rozdawania zeszytów dla najmłodszych.

Kibiców ze specjalnie przygotowanymi zeszytami, na których nie mogło zabraknąć emblematu ŁKS oraz specjalnego planu lekcji można było spotkań w placówkach oświatowych na terenie: Starego Polesia, Rokicia, Retkinii, Śródmieścia, Karolewa, Kozin, Os. Mireckiego, Złotna, Żubardzia, Żabieńca, Piastowa, Rudy, Teofilowa, Limanki oraz Bałut. Największe słowa uznania należą się czterem pierwszym wymienionym wyżej rewirom oraz fanom z Bałut, którzy rozdali największą liczbę notatników.

Na prezent w postaci zeszytu mogli liczyć również młodzi mieszkańcy takich miast jak Poddębice, Pabianice, Włocławek, Piotrków Trybunalski oraz Aleksandrów i Konstantynów Łódzki, w których rozdysponowano dużą ilość upominków.

Łącznie w ręce dzieci uczęszczających do szkół podstawowych oraz gimnazjów trafiło kilkadziesiąt tysięcy biało-czerwono-białych zeszytów! Najmłodsi nie kryli swojej wielkiej radości z powodu otrzymania drobnego prezentu i zapewniali, że już od jutra będą im one służyć podczas zajęć lekcyjnych.

Na koniec pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspomogli finansowo akcję:
– sieci szkół dla dorosłych COSINUS,
– firmie ULTRASSHOP,
– firmie KEEZA,
– Stowarzyszeniu Kibiców ŁKS,
– firmie WRWG
oraz wielu darczyńcom na poszczególnych osiedlach oraz Fan Club-ach!

Źródło: LKSFans.pl

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv