Aktualności

Published on 5 listopada, 2015 | by admin

Kibice Korony odwrócą się od piłkarzy?

Podczas spotkania Korony Kielce z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza kibice zgromadzeni na trybunach Areny Kielce dali upust swojemu rozczarowaniu grą pierwszej drużyny. Zawodnicy znowu spisali się zdecydowanie poniżej oczekiwań publiczności i przegrali z beniaminkiem Ekstraklasy 0-1.

Kibice Korony niemal przez całe spotkanie głośno wyrażali swoje niezadowolenie z przebiegu meczu – głośne gwizdy, buczenie i prześmiewcze okrzyki towarzyszyły zagraniom kielczan praktycznie od pierwszej do ostatniej minuty. Znaczna część widzów zdecydowała się na opuszczenie stadionu przez gwizdkiem kończącym mecz. Jeśli postawa piłkarzy Korony nie ulegnie zdecydowanej poprawie, kibice mogą sięgnąć po bardziej “zdecydowane” środki, przy pomocy których będą starali się wymóc na zawodnikach większe zaangażowanie.

– Bardzo chcielibyśmy zapunktować. To tkwi w podświadomości całego zespołu, wiemy, że najważniejsze są spotkania u siebie. Chcieliśmy dać radość tym siedmiu tysiącom ludzi. Liczymy się z tym, że nie spełniamy ich oczekiwań. Staramy się zrobić wszystko, żeby te upragnione punkty zostały w Kielcach – powiedział trener Marcin Brosz rozmawiając z dziennikarzami po zakończeniu spotkania.

źródło: kibice.net

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv