Aktualności

Published on 29 września, 2016 | by admin

Józef Wojciechowski kandydatem na prezesa PZPN.

Józef Wojciechowski wraca do piłki. Będzie kontrkandydatem Zbigniewa Bońka w walce o fotel prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Ta kandydatura co najmniej dziwi. Chociaż tak na dobrą sprawę nie ma słów by w pełni opisać medialne doniesienia. Jeden z najbogatszych polaków, zajmujący w najnowszym zestawieniu prestiżowego magazynu Forbes 26 miejsce, Józef Wojciechowski kandyduje na prezesa PZPN. Co ciekawe, o czym poinformował Tomasz Włodarczyk z Przeglądu Sportowego, Wojciechowski został zgłoszony jako… działacz rzeszowskiej Stali.

Szef JW Construction i były właściciel Polonii Warszawa nie przedstawił na razie swojego planu wyborczego. Kilka dni temu w serwisie “futbolfejs” krytycznie odniósł się jednak do urzędującego obecnie Zbigniewa Bońka.

– Co takiego, jako prezes, Boniek zrobił dla polskiej piłki? Rewolucji tam nie zrobił. Ani ewolucji nawet. Nie zauważyłem jakichś znaczących zmian, nowego sposobu zarządzania związkiem. Nie widziałem, by jakieś nowe rzeczy wprowadził, które pozwoliłyby naszej piłce ruszyć do przodu i nie wlec się w ogonie Europy – powiedział Wojciechowski w rozmowie z przedstawicielem serwisu.

Wybory zaplanowano na 28 października.

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv