Aktualności

Published on 7 kwietnia, 2016 | by admin

Górnik Zabrze reaguje na zarzuty kibiców

Niedawno kibice Górnika Zabrze przygotowali specjalny artykuł w związku z ostatnim meczem z Pogonią Szczecin, poświęcony organizacji tego spotkania. Zabrzanie zarzucają klubowi nieodpowiednią organizację spotkania, podczas którego doszło do wielu kuriozalnych sytuacji takich jak: nieprawidłowe działanie systemu sprzedaży i kontroli biletów, co znacznie przedłużyło proces wejścia na stadion czy ograniczony dostęp do toalet. Klub wydał oświadczenie w tej sprawie.

„W odpowiedzi na artykuł zamieszczony na stronie Roosevelta81.pl, Górnik Zabrze S.S.A pragnie odnieść się do kwestii w nim poruszonych, dotyczących organizacji meczu Górnik Zabrze-Pogoń Szczecin.

Podczas spotkania Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin, Policja zwróciła się z prośbą do dyrektora ds. bezpieczeństwa o pomoc w ujęciu przestępcy, który zdaniem śledczych znajdował się na stadionie. Stąd obecność dodatkowych służb na trybunie południowej bezpośrednio po meczu. W uzgodnieniu ze służbami podjęto decyzję o kierowaniu kibiców do wyłącznie jednego wyjścia oraz o zamknięciu części toalet. Miało to związek z wdrożeniem procedury awaryjnej. Dzięki sprawnej akcji i współpracy służb, groźny przestępca został ujęty. Procedura została wdrożona w trosce o bezpieczeństwo kibiców biorących udział w meczu. Za wszelkie niedogodności wynikające z tego zdarzenia przepraszamy.

Dziękujemy jednocześnie za wszelkie uwagi i krytyczne spostrzeżenia dotyczące organizowanych na Arenie Zabrze spotkań. Zwracamy uwagę na fakt, że mecze rozgrywane są na obiekcie, na którym wciąż prowadzone są prace budowlane i wykończeniowe. Znajdujemy się w okresie przejściowym, w którym nie wszystkie funkcjonalności stadionu są oddane do użytku, poprawiany jest także system rejestracji kibiców.

Opinia każdego Kibica jest dla nas bardzo ważna, dlatego uruchomiony został specjalny adres mailowy stadion@gornikzabrze.pl. Prosimy, aby wszelkie opinie dotyczące „dnia meczowego” kierowane były drogą mailową. Będziemy wdzięczni za wszelkie, zarówno pozytywne jak i negatywne uwagi i komentarze.

Zapraszamy wszystkich Kibiców na kolejne spotkania, w oby, pozytywnej atmosferze wspólnego kibicowania. W trudnej sytuacji sportowej Górnik potrzebuje każdego pozytywnego głosu na stadionie i poza nim!

Zarząd Górnika Zabrze S.S.A”

Organizacja dnia meczowego na nowym stadionie Was przerosła! – roosevelta81.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv