Bez kategorii

Published on 6 września, 2022 | by admin

Czapki drukowane

Niestety lato dobiega końca, a co za tym idzie należałoby zastanowić się nad zmianą garderoby. Wychodząc naprzeciw temu zagadnieniu, warto zwrócić uwagę na produkt dedykowany fanom klubów sportowych, ale i nie tylko, czyli produkcję czapek drukowanych idealnie nadających się do treningu w czasie jesiennej aury.

Czapki drukowane są lekkie, ale jednak chronią głowę przed wyziębieniem. Jesień to czas meczów wyjazdowych w różnych warunkach pogodowych jak i treningów prowadzonych jeszcze na zewnątrz, kieyd pogoda jeszcze na to pozwala, dlatego czapki drukowane idealnie sprawdzą się na głowach zawodników trenujących na boisku zewnętrznym oraz kibiców podróżujących z swoimi drużynami/

Możliwości wzorów czapek są nieograniczone: może być na nich herb, barwy, napis, a kierowników klubów zainteresuje również możliwość zamieszczenia logo sponsora (a nawet i kilku!), w tej samej cenie. Wzór, kolor, czyli finalny wygląd czapki zależy już tylko od koncepcji zamawiającego.

Każdy zawodnik z trenuje w stroju sportowym, a sytuacja, kiedy każdy gracz będzie miał tę samą czapkę treningową na głowie powoduje wzmocnienie przynależności do drużyny, unifikację graczy i utrwalenie jedności zespołu. Przy okazji oczywiście dbając o swoje uszy przez zamarznięciem. 🙂

Kibiców nie trzeba przekonywać, jak istotne jest jednolite “umundurowanie” na stadionie. Takie same koszulki, szale w tych samych barwach, wreszcie czapki – to robi efekt.

Czapki drukowane to nie tylko dobry gadżet na treningi i mecze, ale to także dobry sposób na promocję klubu na co dzień: mogą zostać użyte jako upominki lub znaleźć się w sklepiku klubowym. Większość osób nosi czapki w chłodne dni, dlatego czapki sportowe będą idealnym sposobem na reklamę klubu, ale także zwiększą świadomość przynależności kibiców czy zawodników do swojej miejscowości. Zobacz na Faneo.NET ofertę produkcji czapek!


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv