Aktualności

Published on 7 września, 2017 | by admin

Cracovia nie jedzie na Łazienkowską

W następny weekend warszawska Legia podejmować będzie na swoim stadionie Cracovię Craców. Niestety sektor gości podczas trwania tego meczu Ekstraklasy pozostanie pusty.

Fani “Pasów” poinformowali, że, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, rezygnują z wyjazdu do stolicy. Chcą w ten sposób zaprotestować przeciwko decyzji klubu z Łazienkowskiej, który zapowiedział, że na stadion nie zostaną wpuszczeni zaprzyjaźnieni z krakowską ekipą kibice Polonii Warszawa.

“W meczu 30. kolejki Ekstraklasy ubiegłego sezonu gościliśmy kibiców z Warszawy przy ul. Kałuży. Zgodziliśmy się przekazać kibicom gości dodatkowe 250 szt. biletów dla ich zgód pod jednym warunkiem – w zamian za to na następnym meczu przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie zobowiązali się wpuścić WSZYSTKIE nasze zgody (włącznie z Polonią, której nigdy wpuszczać nie chcieli)… Kibice drużyny z Łazienkowskiej nie znają znaczenia pojęcia “solidarność kibicowska” i twierdzą, że w tej sprawie nie pomogą ” – informuje stowarzyszenie Cracovia To My na swojej stronie www.

Tags: , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv