Published on 26 marca, 2015 | by admin

Cracovia, Lech, Legia i Wisła ukarane przez Komisję Ligi

Na posiedzeniu Komisji Ligi podjęto decyzje o ukaraniu Wisły Kraków, Cracovii, Lecha Poznań i Legii Warszawa za zachowanie kibiców podczas meczów 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy (oprawa o zabronionej treści) podczas meczu Wisła Kraków – Cracovia na Wisłę nałożono karę zakazu wstępu dla kibiców z trybuny ultras na kolejny mecz z Cracovią oraz 50 000 złotych kary w zawieszeniu na 18 miesięcy. W związku z zachowaniem kibiców gości (oprawa o zabronionej treści, użycie środków pirotechnicznych) podczas tego samego meczu na Cracovię nałożono karę zakazu wyjazdowego na kolejny mecz z Wisłą.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy (wniesienie i użycie materiałów pirotechnicznych) podczas meczu Lech Poznań – Legia Warszawa na Lecha nałożono karę 10 000 złotych. W związku z zachowaniem kibiców gości podczas tego samego meczu (spalenie szalików) na Legię nałożono karę 5000 złotych.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy (spalenie szalika) podczas meczu Legia Warszawa – Wisła Kraków na Legię nałożono karę finansową w wysokości 1000 złotych.

Źródło: 90minut.pl

Tags: , , , , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv