Bez kategorii

Published on 30 lipca, 2022 | by admin

Cechy Buffalo Blitz Megaways demo

Buffalo Blitz to automat do gry Playtech wprowadzony na rynek w 2016 roku. Gra ma 6 bębnów i 4096 linii wygrywających i ma 95,96% RTP.

Automat do gier Buffalo Blitz Megaways demo znajdziesz pod tym linkiem: https://betinia.com/pl/game/buffalo-blitz-megaways. Ciesz się rozgrywką!

Istnieje wiele możliwości uzyskania dużych wypłat, z maksymalnie 100 darmowymi spinami (200, jeśli uda Ci się ponownie uruchomić funkcję).

Istnieją skumulowane Wild symbole bawołów i diamentów, które mają losowe mnożniki do 5x.

Wizualizacja jest również prosta, ale bardzo wyrazista, a ścieżka dźwiękowa idealnie pasuje do tematu.

Motyw automatu

Automat Buffalo Blitz jest oparty na amerykańskim bawół. Wydany w 2016 roku projekt automatu jest raczej prosty. W tle zobaczysz ośnieżone góry i zielone łąki.

Zwykłe niebieskie bębny składają się z kart do gry o niższej wartości i szeregu symboli Wild zwierząt.

Należą do nich niedźwiedzie, łosie, szopy pracze, duże koty i bawoły. Jak można się spodziewać, biorąc pod uwagę nazwę tego automatu, najbardziej lukratywnym symbolem jest bawół.

Jak można się spodziewać, biorąc pod uwagę nazwę tego automatu, najbardziej lukratywnym symbolem jest bawół. Może być obecny na wszystkich 6 bębnach.

Jeśli uda Ci się trafić 2, 3, 4, 5 lub 6 w kombinacji, otrzymasz wypłatę w wysokości 1, 3,75, 5, 6,25 lub 7,5 x Twoja całkowita stawka.

Liczby te mogą wydawać się nieco rozczarowujące w przypadku najlepiej płatnego symbolu, ale 4096 sposobów na wygraną w silniku gry i Wild mnożniki w darmowych spinach oznaczają, że mogą szybko skierować się we właściwym kierunku.

Diament służy jako Wild symbol i pojawia się na bębnach 2, 3, 4, 5 i 6. Zastępuje wszystkie symbole poza Scatter.

RTP i limity zakładów

Automat do gry Buffalo Blitz Megaways demo wykorzystuje silnik gry AllWays. Akcja rozgrywa się na 6 bębnach i 4 rzędach.

Aby stworzyć zwycięzcę, musisz trafić 2 lub więcej pasujących symboli zwierząt (lub 3, lub więcej symboli królewskich) lub symboli Wild na sąsiednich bębnach, zaczynając od bębnów najbardziej po lewej stronie.

Poziomy stawek wahają się tutaj od 40 do 80 monet w każdym obrocie. Możesz użyć symboli + i –, aby dostosować sumę.

A jeśli klikniesz zakładkę Auto odtwarzanie, będziesz mógł uruchomić 10, 25, 50 lub 99 auto spinów.

RTP gry wynosi 95,96%, czyli nieco poniżej średniej. Wariancja tutaj jest dość wysoka dzięki funkcji pojedynczego bonusu.

To samo dotyczy maksymalnej wygranej, która wynosi imponującą stawkę 10 000 x tylko z jednego obrotu. Wild mnożniki do 5x są kluczem do większych wypłat.

Dodatkowe cechy

Buffalo Blitz Megaways demo oferuje tylko jedną dodatkową funkcję, a mianowicie funkcję darmowych spinów.

Scattery mogą pojawić się na bębnach 3, 4, 5 i 6, a trafiając trzy, cztery, pięć lub sześć z nich, gracze otrzymają 8, 15, 25, 26 lub 100 darmowych spinów.

Funkcję można uruchomić ponownie w dowolnym momencie, dzięki czemu gracze mogą otrzymać 5, 8, 15, 25 lub 100 dodatkowych gratisów, w zależności od liczby wyładowanych dodatkowych Scatterów.

Teoretycznie możliwe jest uzyskanie do 200 darmowych spinów na raz. Diamond Wild jest dostarczany z mnożnikiem w gratisach, a gdy jest częścią zwycięskiej kombinacji, symbol Wild doda losowo mnożnik 2x, 3x lub 5x.

Wniosek

Buffalo Blitz to zasadniczo doładowana wersja popularnego automatu Buffalo.

Podczas gdy obie gry są podobne pod względem motywu i podstawowej funkcjonalności, Buffalo Blitz oferuje graczom szósty bęben i 4096 sposobów na wygraną, większą liczbę darmowych spinów z ulepszonymi mnożnikami i nieznacznie lepszym RTP.


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv