Aktualności

Published on 26 lutego, 2018 | by admin

Bramkarz Górnika zatrzymany za udział w bójce

Grzegorz K. jeden z rezerwowych bramkarzy drużyny Górnika Zabrze został zatrzymany po meczu Śląska Wrocław z Górnikiem. Jest podejrzany o udział w bójce. Noc spędził w izbie zatrzymań.

Po zakończonym meczu zatrzymano w sumie 5 osób biorących udział w bójcie do której doszło na przystanku kolejowym Wrocław – Stadion. Trzech z nich to kibice Śląska a dwóch to kibice Górnika Zabrze. Jednym z nich jest obecnie trzeci bramkarz Górnika Grzegorz K. Wszyscy zatrzymani byli nietrzeźwi.

Klub wydał już oświadczenie w tej sprawie:

“Klub w chwili obecnej nie posiada żadnych informacji odnośnie przedstawionego tematu. Jeżeli takowe się potwierdzą, wówczas sprawa zostanie przez Klub szczegółowo i wnikliwie przeanalizowana. Grzegorza K. nie było w kadrze meczowej na niedzielny mecz ze Śląskiem Wrocław, a zespół Górnika szczęśliwie i bez żadnych problemów wrócił po zakończeniu spotkania do Zabrza”.

Do tej pory bramkarz Górnika znany był m.in. z ciętego języka i wulgarnych wpisów na portalach społecznościowych, w których atakował kibiców rywali Górnika Zabrze.

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv