Bez kategorii

Published on 5 sierpnia, 2022 | by admin

Bidony z nadrukiem

Jeśli zastanawiałeś się co powinna zabrać drużyna na obóz, jaki produkt uświetni klubowe uroczystości lub co sprawdzi się jako nagrody w konkursie dla kibiców, proponujemy wybrać bidony. Butelki z własnym logo to idealny sposób na promocję barw zespołu, a przy okazji sprawdzą się doskonale przy praktycznym ich zastosowaniu – na treningach, meczach.

Nawet taka zwyczajna sytuacja, w której zawodnicy podbiegają do ławek pijąc napoje z kolorowych klubowych bidonów (a nie zwykłych, białych, plastikowych butelek, które nie różnią się od tych używanych przez rywali) powoduje, że widzimy różnicę. Różnicę profesjonalizmu drużyny. Oczywiście, bidon meczu nie wygra, ale przegrać też nie pomoże. 🙂

Bidony z nadrukiem dostępne są w trzech różnych pojemnościach: 500, 750 i 1000 ml, dlatego na pewno każdy wybierze odpowiednią wielkość dla siebie. Nadruk na butelkach sportowych możliwy jest w dowolnej ilości kolorów, jednak od ilości nadruków zależy ich cena. Im więcej kolorów, tym droższy nadruk. Techniką znakowania bidonów z logo jest sitodruk.

Bidonów nie można personalizować, ale możliwy jest na bidonach nadruk prostokąta, w którym można podpisać swój osobisty bidon markerem. Własna ksywa, imię czy nazwisko, a może numerem. To ważne, żeby nie pić z bidonu trenera!

Oprócz koloru nadruku, można wybrac kolor samej butelki, ale również nakrętki oraz korka. Wybór następuje wśród dostępnych kolorów. Zwykle dostępne są kolory: czarny, biały, srebrny, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski. Barwy te są tak popularne, że na pewno każdy klub znajdzie kolor, który odpowiada kolorom klubowym.

Co czyni bidony tak wyjątkowymi, że na najsłynniejszym kolarskim wyścigu świata – Tour de France – to właśnie bidony są najcenniejszą pamiątką, dla której kibice tracą rozum. Powody osobiste każdego z fanów nie są znane, ale można wytypować dwa: chęć zarobku lub mania kolekcjonera. Pytanie tylko… lepiej czaić się na bidon po kolarzu czy też zamówić bidony z własnym logo na Faneo.NET ? 🙂


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv