Aktualności

Published on 28 grudnia, 2014 | by admin

70 rocznica powstania Stomilu

Włodarze Stomilu zdradzają powoli szczegóły obchodów okrągłej 70-tej rocznicy powstania klubu przypadającej na 2015 rok. Będzie to wyjątkowy okres dla wszystkich fanów olsztyńskiej drużyny piłkarskiej.

Znany jest już wzór zmodyfikowanego herbu, który w przyszłym roku pojawi się na koszulkach zawodników oraz wszystkich klubowych pamiątkach. Znajdzie się na nim data założenia klubu (1945) oraz rok świętowania 70. rocznicy (2015), a także hasło “70 lat Dumy Warmii”.

– Przez następny rok kalendarzowy będzie to oficjalny herb Stomilu – mówi w rozmowie z dziennikarzem serwisu olsztyn.sport.pl Emil Wojda, dyrektor Stomilu Olsztyn. – Będzie się znajdował na wszystkich gadżetach oraz materiałach klubowych. Umieścimy go również na koszulkach zawodników już od rundy wiosennej.

To jednak nie koniec jubileuszowych zmian. W planach jest także uruchomienie nowej wersji serwisu internetowego oraz start oficjalnej klubowej telewizji.

– W połowie lub pod koniec stycznia planujemy wystartować z nową stroną internetową – zapowiada Emil Wojda. – Chcemy, aby nowa witryna była dla kibiców dużo prostsza w użyciu. Chcielibyśmy także otworzyć internetowy kanał telewizyjny Stomil TV. Zawodnicy mają już za sobą pierwsze występy przed kamerami i dobrze sprawdzają się w roli aktorów – mówi Emil Wojda.

Z racji wyjątkowego sezonu specjalną oprawę zyska też prezentacja drużyny poprzedzająca rundę wiosenną.

– Tym razem mamy zamiar zorganizować ją z większą pompą – podkreśla Wojda. – Będzie ona miała miejsce w Uranii, ponieważ w hali sportowej przy ul. Głowackiego kibice powoli już przestają się mieścić. Termin to w przybliżeniu druga połowa lutego bądź początek marca.

Dokładna rocznica założenia OKS-u to 15 lipca.

– Planujemy już obchody okrągłej rocznicy powstania Stomilu – zdradza dyrektor klubu. – Chcemy zorganizować piknik rodzinny łącznie z koncertami oraz innymi atrakcjami. Na pewno zaprosimy zawodników, którzy w przeszłości byli czołowymi postaciami drużyny. Myślimy o przeprowadzeniu meczu pokazowego, w którym oczywiście wezmą udział.

– Postaramy się przekazać kibicom oraz olsztynianom, że najlepsze lata Stomilu nie minęły – komentuje prezes klubu Robert Kiłdanowicz. – Świetlana przyszłość cały czas jest przed tym zespołem!

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv