Aktualności

Published on 31 stycznia, 2016 | by admin

6 lutego Europa zaprotestuje przeciwko nielegalnym imigrantom.

23 stycznia odbyła się w Pradze czeskiej konferencja pod hasłem „Zjednoczona Europa Przeciw Islamizacji”, zorganizowana przez Czechów z partii USVIT. W konferencji tej udział brali przedstawiciele środowisk antyimigranckich z 9 państw członkowskich Unii Europejskiej. Wśród uczestników byli także reprezentanci Ruchu Narodowego – Jerzy Kenig i Krzysztof Caputa.

Efektem konferencji, poświęconej zagrożeniom związanym z niekontrolowanym napływem obcych kulturowo imigrantów, było wypracowanie wspólnej deklaracji, podpisanej przez przedstawicieli organizacji antyimigrankich oraz inicjatywa zorganizowania w kilku europejskich miastach – tego samego dnia i o tej samej godzinie – protestu przeciw islamizacji Europy.

W Warszawie manifestację organizuje Ruch Narodowy – w sobotę 6 lutego o godzinie 15:00 na Placu Zamkowym. W tym samym czasie protestować będzie także wiele innych europejskich miast. Wszystkich nas łączy troska o przyszłość Europy i sprzeciw wobec osiedlaniu islamskich imigrantów.

Poniżej prezentujemy Deklarację Praską, przyjętą na międzynarodowej konferencji przeciwko islamizacji Europy w dniu 23 stycznia 2016 roku w czeskiej Pradze:

Deklaracja Praska
Będąc świadomymi faktu, iż tysiącletnia historia cywilizacji zachodniej może wkrótce się zakończyć z powodu podboju Europy przez Islam oraz z powodu zdradzenia nas przez polityczne elity, my, reprezentanci różnych narodów Europy, deklarujemy:
Nie poddamy Europy naszym wrogom. Jesteśmy przygotowani do działania i przeciwstawienia się politycznemu Islamowi, ekstremistycznym reżimom islamskim i ich europejskim kolaborantom.
Jesteśmy przygotowani do zaryzykowania naszych wolności, własnośi, pracy, kariery, a nawet do postawienia naszego życia na szali, jak to robiły wcześniejsze pokolenia.
To nasz obowiązek wobec następnych pokoleń.
Odmawiamy poddaństwa wobec centralnego rządu europejskiego. Rządy globalnych elit sprowadziły tylko biedę, bezrobocie, korupcję, chaos i upadek moralności. Nadszedł czas, by położyć temu kres.
Całkowicie respektujemy suwerenność narodów europejskich i prawo społeczeństw każdego europejskiego państwa do prowadzenia ich polityki zgodnie z ich uznaniem.
Uznajemy za święte prawo obywateli każdego europejskiego kraju do ochrony jego granic i do decydowania, którzy imigranci zostaną zaakceptowani w tym kraju, a którzy nie.
Nawiązujemy do wspólnych korzeni kulturowych Europy, do tradycji i wartości, jak również do historycznych sojuszy naszych krajów. Jesteśmy zdeterminowani, by bronić Europy, wolności słowa i innych swobód obywatelskich, jak i naszego wspólnego stylu życia Okażemy tę determinację poprzez nasz udział w połączonych demonstracjach, które odbędą się w wielu europejskich miastach 6 lutego 2016 roku.

Źródło: ruchnarodowy.net


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv