Aktualności

Published on 8 kwietnia, 2015 | by admin

4 tysiące fanów Błękitnych przy Bułgarskiej?

Kolejne tysiąc biletów przeznaczył Lech Poznań dla kibiców Błękitnych Stargard Szczeciński. – Łącznie na stadionie przy Bułgarskiej może zasiąść trzy i pół, a może nawet cztery tysiące naszych kibiców! – powiedział polsatsport.pl wiceprezes Błękitnych Jarosław Hajduk.

Jak poinformował polsatsport.pl wiceprezes Błękitnych Jarosław Hajduk dyrektor organizacji i bezpieczeństwa Lecha Poznań Henryk Szlachetka przekaże dziś kolejne tysiąc biletów. Już wcześniej klub ze Stargardu Szczecińskiego otrzymał pulę dwóch tysięcy wejściówek, które rozeszły się w kilka godzin. Do wyjazdu zachęcała decyzja prezydenta miasta Sławomira Pajora, który wynajął czterdzieści autokarów i zadeklarował, że Urząd Miejski pokryje koszta wyjazdu kibiców do Poznania.

Kłopotu ze sprzedażą kolejnych biletów nie będzie, bo jeszcze kilka dni temu pod siedzibą klubu przy ul. Ceglanej wyczekiwały setki chętnych. Jak szacują działacze Błękitnych łącznie na stadionie Lecha może zasiąść nawet cztery tysiące kibiców z Pomorza.

Transmisja czwartkowego rewanżowego spotkania Pucharu Polski w Polsacie Sport i Polsacie Sport News od 20:45. Na przedmeczowe studio zapraszamy od 20.15.

źródło: polsatsport.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv