Aktualności

Published on 31 marca, 2016 | by admin

Wisła Płock na Snapchacie

Na Facebooku jesteśmy już od bardzo dawna, podobnie jak na innych platformach społecznościowych. Od wczoraj możecie nas obserwować również na robiącym ostatnio furorę Snapchacie!

W związku z dużym zainteresowaniem aplikacją Snapchat postanowiliśmy po raz kolejny pójść w stronę naszych fanów i dołączyć do wąskiego grona klubów piłkarskich z Polski, które z tego rozwiązania korzystają. Należą do nich m.in Legia Warszawa czy Piast Gliwice. Dotychczas o nowościach w obozie Nafciarzy informowaliśmy Was za pomocą naszego oficjalnego konta na Facebooku, poprzez wiadomości graficzne na Instagramie, na oficjalnym profilu Wisły Płock na Twitterze oraz oczywiście na naszej stronie internetowej. Od teraz znajdziecie nas również w aplikacji Snapchat!

Snapchat jest popularnym komunikatorem, dzięki któremu możemy wysyłać błyskawicznie wiadomości multimedialne – zdjęcia oraz krótkie filmiki. Aplikacja dostarcza fanom niepublikowane i unikalne materiały od strony kulis. Snapy będą od nas wysyłane na serwer MyStory. Oznacza to, że dodawane przez nas treści będą tam do obejrzenia przez 24 godziny od momentu ich dodania.

Jak znaleźć profil Wisły na Snapie? Wystarczy zalogować się na swoje konto i w głównym menu kliknąć pole”Dodaj znajomych”. W wyszukiwarce należy wpisać frazę: wislaplock_1947 i zatwierdzić nową relację. Pierwsze efekty działania naszego Snapchata możecie zresztą zobaczyć już teraz, bowiem czeka tam na Was kilka niecodziennych filmów i zdjęć z wczorajszej, zwycięskiej wizyty w Bełchatowie.

Zapraszamy zatem do śledzenia naszego kolejnego społecznościowego konta. Jeśli ktoś jeszcze nie ma swojego profilu na tym popularnym komunikatorze, to czas najwyższy je zrobić. Teraz tym bardziej będzie warto! Przypominamy, że Wy również możecie nam wysyłać swoje zdjęcia i filmiki z wiślackimi motywami.

źródło: http://www.wisla.plock.pl/

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv