Aktualności

Published on 23 listopada, 2017 | by admin

Wisła Płock: Na Arkę regiony za złotówkę!

Po zakończonych sukcesem akcjach “Po szkole na Stadion” oraz “Z boiska na Stadion” czas na kolejną niespodziankę dla kibiców Wisły Płock! Tym razem postanowiliśmy zachęcić do przyjścia na mecz z Arką Gdynia (sobota, 2 grudnia, godz. 15:30) sympatyków z regionu!

Jesteście z okolic Dobrzynia nad Wisłą, Drobina, Gąbina, Gostynina, Małej Wsi, Proboszczewic bądź Sierpca i chcecie wziąć udział w spotkaniu 18. kolejki LOTTO Ekstraklasy, pomiędzy beniaminkami z sezonu 2016/2017?

Dobrze trafiliście, bowiem, aby zgłosić się do uczestnictwa w tym wydarzeniu wystarczy, że wyślecie SMS z imieniem, nazwiskiem oraz numerem PESEL do jednego z koordynatorów tego przedsięwzięcia ze Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock. W ten sposób potwierdzicie swoją obecność na trybunach Stadionu im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku, następnie koordynatorzy zbiorą od Was środki na wejściówki i na końcu wraz z listą chętnych przekażą wszystko do klubu.

Przypominamy, że to nie jedyna niespodzianka, którą w ostatnim czasie przygotowaliśmy dla naszych fanów. Wyjazdowicze z Gdańska oraz osoby, które w najbliższą niedzielę 26 listopada wybiorą sie do Poznania, na mecz z Arką wejdą za darmo, a to jeszcze nie koniec!

źródło: www.wisla-plock.pl

Tags: , , , , , , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv