Aktualności

Published on 16 stycznia, 2018 | by admin

“Wielki Ruch” – Niebiescy z nowym stowarzyszeniem.

Na przełomie stycznia i lutego zaprezentowane zostanie stowarzyszenie kibiców chorzowskiego Ruchu „Wielki Ruch”.

Już wkrótce oficjalnie swoją działalność zainauguruje nowe stowarzyszenie kibiców chorzowskiego Ruchu. „Wielki Ruch” ma być podmiotem zrzeszającym najbardziej zagorzałych fanatyków klubu z Cichej oraz właścicieli dobrze prosperujących firm, którzy są wiernymi fanami 14-krotnych mistrzów Polski. Zadaniem Stowarzyszenia będzie organizowanie różnych akcji, które mają wspierać klub, akademię piłkarską, promować markę Ruchu, dbać o historię klubu. “Wielki Ruch” ma także współpracować z klubowym działem marketingu.

Wiceprezesem stowarzyszenia został wieloletni zawodnik i kapitan Ruchu Chorzów Wojciech Grzyb.

– Już w czerwcu, po spadku drużyny do I ligi, skontaktowali się ze mną kibice i przedstawili swój pomysł. Ta wiosna była fatalna dla Ruchu zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym. Fani nie chcieli być biernymi obserwatorami, tylko pragnęli pomóc klubowi. Dlatego wpadli na pomysł założenia stowarzyszenia. Przekonali mnie, abym wziął udział w tym projekcie. To bardzo pozytywne osoby, młodzi ludzie pełni zapału, studenci marketingu, czy innych kierunków. Chcą zjednoczyć społeczność kibicowską, mają sporo ciekawych pomysłów. Działają bardzo profesjonalnie, powstało porządne logo, tworzone są spoty reklamowe, a za tym będą również szły konkretne działania – mówi o nowym stowarzyszeniu w rozmowie z Przeglądem Sportowym Wojciech Grzyb.

– Mam pomagać medialnie, marketingowo. Do moich zadań będzie należało między innymi wzmocnienie więzi z klubem wśród młodych piłkarzy. Mamy wiele przykładów, że miejscowi chłopcy bardzo łatwo rezygnują z gry w Ruchu i idą do innych klubów – dodaje.

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv