Aktualności

Published on 28 marca, 2016 | by admin

Widzewiacy wysłali świąteczne kartki kolegom za kratami

Jakiś czas temu padł pomysł, aby pozdrowić naszych kolegów, przebywających w zakładach karnych nie tylko poprzez wieszanie transparentów na naszych meczach, ale także wysyłając im kartki pocztowe. Kilka ekip w kraju wykorzystało już ten pomysł na swoich podwórkach, jednak nie przejmując się tym faktem, postanowiliśmy również u nas zrealizować taką formę pozdrowień.

W tym temacie akurat nie innowacyjność, a możliwość sprawienia odrobiny radości oraz dodania otuchy tym, których nie ma teraz z nami, była najważniejsza.

Dokładnie miesiąc przed Świętami Wielkanocnymi rozdysponowaliśmy w swoim kibolskim gronie, na łódzkich osiedlach oraz w fan clubach, zamówione wcześniej kartki (dwanaście wzorów, w tym jeden zadedykowany ogólnie kibicom Ruchu Chorzów) i rozpoczęliśmy zmasowany atak na zakłady karne. Niestety, w międzyczasie na drugą stronę trafił kolejny nasz fanatyk i nie zdążyliśmy domówić kartki z jego ksywką – JASIEK PDW!

Sądząc po reakcji naszych zaskoczonych przyjaciół, którzy byli pod niemałym wrażeniem, kiedy pierwsze kartki zaczęły do nich napływać, już teraz możemy powiedzieć, że było warto! Nie ulega to najmniejszym wątpliwościom. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić im trochę radości w tym ciężkim dla nich okresie.

Źródło: widzewtomy.net

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv