Aktualności

Published on 16 marca, 2017 | by admin

Widzew Łódź: Nowe-stare zasady pod Zegarem

Komunikat kibiców Widzewa:
Nadszedł historyczny moment. Wracamy na nasz stadion w nowej odsłonie. Przyszła pora, by pokazać, że te 2 lata błąkania się po stadionikach typu ‘ sms ‘ nie uśpiły nas. Musimy wejść w rundę wiosenną od mocnego jebnięcia i na takim jechać do końca sezonu. Pierwsza okazja będzie ku temu świetna. Mecz o 19:10, transmisja w TV i ponad 18 tysięcy ludzi na sektorach ! Na trybunach musimy zrobić taką jazdę przez pełne 90 minut, że posiadacze odbiorników zesrają się w gacie z wrażenia, a kibicowska Polska powie: ” o kurwa … Widzew wrócił do domu ” !

Żeby tak było zapoznajcie się z wystosowanym przez wszystkie grupy kibicowskie regulaminem. Prośba o przekazanie tej informacji do jak największej ilości osób, szczególnie wybierającym się na Zegar. Nie ważne czy masz 60 kg wagi i 170 cm wzrostu czy też przeciwnie – Twoim zadaniem jest pokazanie ludziom wokół siebie jak należy się bawić na tej trybunie. Musicie uświadomić lanserom i napinaczom Spod Zegara, że nie jest wstydem mieć na sobie czerwoną koszulkę i głośno śpiewać, lecz wstydem jest nie mieć takiej i nie drzeć się na całe gardło !

Koniec ze sztywniactwem i napinką ! Każdy mecz jest tak samo ważny. Ludzie, gdy zobaczą tą atmosferę, którą stworzycie w swoim otoczeniu na trybunach, sami się do was przyłączą, a wtedy NASZYM DOPINGIEM UNIESIEMY STADION W POWIETRZE !

Widzew Łódź: Nowe-stare zasady pod Zegarem

Źródło: WiaraSpodZegara

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv