Aktualności no image

Published on 27 lipca, 2013 | by admin

Wiara Lecha rezygnuje z organizacji wyjazdu do Wilna i dystrybucji biletów

– Pomimo starań naszych oraz Lecha Poznań Litwini przeznaczą tylko 250 biletów dla kiboli Kolejorza. W związku z tym Wiara Lecha nie zajmie się dystrybucją biletów ani organizacją wyjazdu – napisało stowarzyszenie kibiców Lecha Poznań na swoim profilu na Facebooku. Dystrybucją biletów wśród kibiców zajmie się bezpośrednio klub.

Wiara Lecha rezygnuje z organizacji wyjazdu kibiców Kolejorza na mecz z Żalgirisem w Wilnie, planowanym na 1 sierpnia. Spotkanie odbędzie się nie na sporym obiekcie klubowym Żalgirisu (mieści 15 tys. osób), ale na stadionie Vetry Wilno, zwanym teraz LFF. Jego trybuny mogą pomieścić niespełna 6 tys. kibiców. Fanów z Polski może być zaledwie 250, zainteresowanie jest dużo większe.

“Nie mam żadnego pomysłu, jak podzielić 250 biletów, w związku z tym Wiara Lecha nie zajmie się dystrybucją biletów ani organizacją wyjazdu” – napisał na forum stowarzyszenia Wiara Lecha jego szef Krzysztof Markowicz, podpisujący się “Litar”.

Tym samym Wiara Lecha nie bierze także odpowiedzialności za organizację i bezpieczeństwo wyjazdu polskich kibiców do Wilna.

Źródło: poznan.sport.pl

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv