Sezon 2013/2014

Published on Wrzesień 1st, 2013 | by admin

Weekendowe relacje z trybun – 30.08 – 01.09.2013

Przedstawiamy pierwsze na łamach naszego serwisu zestawienie weekendowe z trybun 🙂

Kolejarz Stróże – Wisła Płock

Chrobry Głogów – Odra Opole



Polonia Bytom – Raków Częstochowa

 Cracovia Kraków – Legia Warszawa 


Stal Mielec – Wigry Suwałki


 Górnik Łęczna – GKS Katowice


 Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok 

Calisia Kalisz – Górnik Wałbrzych 


Puszcza Niepołomice – GKS Tychy

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków



Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin


Cała kolejka:

Ekstraklasa – Kolejka 6 – 31 sierpnia-1 września

Cracovia – Legia Warszawa 31 sierpnia, 20:30
Lech Poznań – Zawisza Bydgoszcz 1 września, 18:00
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze 30 sierpnia, 18:00
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław 1 września, 15:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce 2 września, 18:00
Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 31 sierpnia, 18:00
Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin 30 sierpnia, 18:00
Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok 31 sierpnia, 15:30

I liga – Kolejka 6 – 31 sierpnia-1 września

GKS Bełchatów – Miedź Legnica 1 września, 12:30
Górnik Łęczna – GKS Katowice 31 sierpnia, 16:00
Arka Gdynia – Okocimski KS Brzesko 31 sierpnia, 17:30
ROW Rybnik – Sandecja Nowy Sącz 30 sierpnia, 19:00
Dolcan Ząbki – Flota Świnoujście 1 września, 12:15
Kolejarz Stróże – Wisła Płock 1 września, 17:00
Puszcza Niepołomice – GKS Tychy 31 sierpnia, 17:00
Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn 31 sierpnia, 17:00
Olimpia Grudziądz – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 31 sierpnia, 17:00

II liga grupa: zachodnia – Kolejka 6 – 31 sierpnia-1 września

Gryf Wejherowo – Jarota Jarocin 31 sierpnia, 17:00
Bytovia Bytów – Zagłębie Sosnowiec 31 sierpnia, 17:00
Calisia Kalisz – Górnik Wałbrzych 31 sierpnia, 17:00
Ruch Zdzieszowice – Błękitni Stargard Szczeciński 31 sierpnia, 17:00
Rozwój Katowice – Warta Poznań 31 sierpnia, 17:00
Chrobry Głogów – Odra Opole 30 sierpnia, 19:00
KS Polkowice – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 31 sierpnia, 19:00
Polonia Bytom – Raków Częstochowa 31 sierpnia, 17:00
MKS Kluczbork – UKP Zielona Góra 31 sierpnia, 15:00

II liga grupa: wschodnia – Kolejka 6 – 31 sierpnia-1 września

Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 września, 11:15
Radomiak Radom – Stal Rzeszów 31 sierpnia, 17:00
Limanovia Limanowa – Concordia Elbląg 1 września, 17:00
Motor Lublin – Pogoń Siedlce 31 sierpnia, 16:00
Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg 31 sierpnia, 17:00
Stal Mielec – Wigry Suwałki 31 sierpnia, 19:00
Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków 1 września, 16:00
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola 31 sierpnia, 18:00
Legionovia Legionowo – Olimpia Zambrów 31 sierpnia, 17:00

Źródło zdjęć: sportsmedia / 12zawodnik.pl / tylkocracovia.pl / foto.gieksiarze.pl / kutnotylkowidzew.pl / gkstychy.info / pogon.v.pl / niebiescy.pl

Tags:


About the Author



Back to Top ↑

frivfrivfriv