Kibolskie Turnieje

Published on 3 czerwca, 2017 | by admin

Torfiorze Cup 2017

W tym roku nasz klub obchodzi jubileusz 40 lat istnienia! Do 26 listopada, czyli dokładnej daty założenia naszego klubu (a raczej przekazania sekcji piłki nożnej od klubu RKS „Skra” Bełchatów) zostało jeszcze niespełna pół roku! Jednak my już od początku 2017 roku skupiamy się na świętowaniu okrągłych „urodzin” GieKSy – wydajemy okolicznościowe pamiątki, kręcimy film o historii kiboli GieKSy i składamy publikację o podobnej tematyce, a przede wszystkim uświetniamy 40-lecie licznie organizowanymi przez nas wydarzeniami!

Absolutnym hitem kibolskich obchodów 40-lecia GKS-u Bełchatów będzie Międzynarodowy Turniej Kibiców „Torfiorze Cup 2017”, który odbędzie się w bełchatowskiej Hali Energia w sobotę 17 czerwca 2017 roku! Będzie to z pewnością największe przedsięwzięcie w dotychczasowej historii kiboli GieKsy! Tak dużej imprezy kibicowskiej nie było w Bełchatowie nigdy!

W turnieju weźmie udział, licząc wraz z nami, osiem ekip – po cztery polskie i zagraniczne. Dokładna obsada turnieju pozostanie do samego turnieju tajemnicą, aby wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie Bełchatowian! Rzadko bowiem zdarzają się w naszym mieście imprezy z udziałem reprezentantów aż pięciu europejskich krajów!

Piłkarskie drużyny kibiców zostaną podzielone na dwie grupy po cztery drużyny (każda z ekip wystawi po jednym składzie). Ekipy z dwóch pierwszych miejsc w grupach zmierzą się w półfinałach według drabinki, natomiast drużyny z trzecich i czwartych miejsc w grupach zagrają odpowiednio o piąte i o siódme miejsce w turnieju. Zwycięzcy półfinałów zagrają w wielkim finale o Puchar dla zwycięzców „Torfiorze Cup 2017”., a przegrani zawalczą o trzecie miejsce w turnieju.

Poza zawodami piłkarskimi odbędzie się również rywalizacja ekip w przeciąganiu liny.

Na turnieju nie zabraknie dla zawodników i widzów ciepłego cateringu i zimnych napojów, a do nabycia będzie spora liczba pamiątek i gadżetów GieKSy!

Turniej rozpocznie się o godzinie 11:00, a zakończy późną nocą na after party w jednym z bełchatowskich lokali.

Organizatorami „Torfiorze Cup 2017” są Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze”, Kibice Razem GKS Bełchatów i Miejskie Centrum Sportu. Turniej „Torfiorze Cup 2017” jest dofinansowany przez Prezydent Bełchatowa Mariolę Czechowską!

źródło: gksbelchatow.kibice-razem.pl/Start/torfiorze-cup-2017

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv