Aktualności

Published on 4 marca, 2016 | by admin

„TO MY KIBICE” NR 3 (174) MARZEC 2016

Kibicowski Kraków w podziale na dzielnice” to artykuł, na który wielu czytelników czekało latami! Przedstawiamy podział dzielnicowy miasta wraz z ciekawostkami, tragicznymi wydarzeniami i mapą – kibolskim planem miasta. Ten artykuł musisz przeczytać!

Równie ciekawie prezentuje się rozmowa z jednym z chuliganów Lechii Gdańsk, zaprezentowana w w cyklu „Wywiad TMK”!

W numerze również dwa obszerne reportaże z najciekawszych meczów lutego –Legia-Jagiellonia oraz Górnik-Ruch, a także z meczów Lech-Jaga, Lechia-Piast, turnieju Torcida Cup i turnieju polskich fan-clubów zagranicznych drużyn.

Klub dla kibiców, kibice dla klubu” to dzieje kibiców KSZO Ostrowiec, wplecione w lata prosperity, bankructwo klubu, protesty, aż do przejęcia drużyny przez kibiców. Artykuł ubarwiają ciekawe archiwalne fotki fanatyków KSZO.

W cyklu „20 lat temu” przypominamy archiwalne wydarzenia wiosny 1996, takie jak mecze Cracovia-Wisła, GKS Bełchatów-ŁKS, turniej kibiców w Łodzi, Panathinaikos-Legia i inne. Przenieś się razem z nami w czasie do dzikich lat 90-tych!

W rubryce „Mniejsze kluby” przedstawiamy wywiad z kibicami Nysy Zgorzelec.

Zapraszamy również do rubryki „Recenzje”, w której piszemy o książce „Uwolnić Maćka”!

Ponadto w numerze stałe rubryki:

  • „Liga pod lupą TMK”

  • „To & owo na bojowo”

  • „To & owo Pacanowo”

  • Galeria fotek

68 stron pełnych relacji, publicystyki i fotek, od 15 lat niezmiennie w cenie 7,5 zł! (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).

OKL174

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv