Aktualności no image

Published on Czerwiec 12th, 2013 | by admin

Terminarz T-ME na sezon 2013/14

Dziś Ekstraklasa SA opublikowała szczegółowy terminarz na nadchodzący sezon T-Mobile Ekstraklasy. 

Rozgrywki w nowym kształcie pozwolą skrócić przerwę letnią do 45 dni. Dla przypomnienia – przed sezonem 2012/2013 przerwa ta wynosiła ponad 100 dni. Przerwa zimowa w sezonie 2013/2014 wyniesie 60 dni.

Terminarz rundy zasadniczej T-Mobile Ekstraklasy na sezon 2013/2014:

(jako podstawowy podany termin sobotni)

1.kolejka – 20 lipca

Ruch Chorzów – Lech Poznań
Cracovia – Piast Gliwice
Lechia Gdańsk – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa – Widzew Łódź
Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Korona Kielce – Śląsk Wrocław
Zawisza Bydgoszcz – Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin

2.kolejka – 27 lipca

Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk
Korona Kielce – Wisła Kraków
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Widzew Łódź – Zawisza Bydgoszcz
Piast Gliwice – Zagłębie Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Zabrze
Lech Poznań – Cracovia

3.kolejka – 3 sierpnia

Cracovia – Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Górnik Zabrze – Piast Gliwice
Widzew Łódź – Korona Kielce
Zawisza Bydgoszcz – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Wisła Kraków

4.kolejka – 10 sierpnia

Ruch Chorzów – Legia Warszawa
Lechia Gdańsk – Cracovia
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Widzew Łódź – Górnik Zabrze
Piast Gliwice – Zawisza Bydgoszcz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin
Lech Poznań – Korona Kielce

5.kolejka – 24 sierpnia

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin – Cracovia
Górnik Zabrze – Ruch Chorzów
Korona Kielce – Piast Gliwice
Zawisza Bydgoszcz – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław – Widzew Łódź
Wisła Kraków – Lech Poznań
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin

6.kolejka – 31 sierpnia

Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin
Cracovia – Legia Warszawa
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin – Wisła Kraków
Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce
Lech Poznań – Zawisza Bydgoszcz

7.kolejka – 14 września

Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin
Korona Kielce – Legia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz – Cracovia
Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Wisła Kraków – Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok – Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała

8.kolejka – 21 września

Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław
Cracovia – Wisła Kraków
Lechia Gdańsk – Zawisza Bydgoszcz
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin – Korona Kielce
Piast Gliwice – Widzew Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok
Lech Poznań – Pogoń Szczecin

9.kolejka – 25 września (środa)

Korona Kielce – Górnik Zabrze
Zawisza Bydgoszcz – Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław – Cracovia
Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Pogoń Szczecin – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź – Ruch Chorzów
Piast Gliwice – Lech Poznań

10.kolejka – 28 września

Ruch Chorzów – Wisła Kraków
Cracovia – Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk – Korona Kielce
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze – Zawisza Bydgoszcz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice
Lech Poznań – Widzew Łódź

11.kolejka – 5 października

Zawisza Bydgoszcz – Korona Kielce
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin
Wisła Kraków – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Cracovia
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
Widzew Łódź – Lechia Gdańsk
Piast Gliwice – Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań

12.kolejka – 19 października

Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin
Cracovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk – Lech Poznań
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Zagłębie Lubin – Widzew Łódź
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok
Zawisza Bydgoszcz – Wisła Kraków

13.kolejka – 26 października

Śląsk Wrocław – Zawisza Bydgoszcz
Wisła Kraków – Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin – Korona Kielce
Widzew Łódź – Cracovia
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Ruch Chorzów
Lech Poznań – Legia Warszawa

14.kolejka – 30 października (środa)

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze – Cracovia
Korona Kielce – Ruch Chorzów
Zawisza Bydgoszcz – Legia Warszawa
Śląsk Wrocław – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Kraków – Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice

15.kolejka – 2 listopada

Ruch Chorzów – Zawisza Bydgoszcz
Cracovia – Korona Kielce
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
Legia Warszawa – Zagłębie Lubin
Widzew Łódź – Pogoń Szczecin
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków
Lech Poznań – Górnik Zabrze

16. kolejka – 9 listopada

Lech Poznań – Ruch Chorzów
Piast Gliwice – Cracovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk
Widzew Łódź – Legia Warszawa
Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Śląsk Wrocław – Korona Kielce
Jagiellonia Białystok – Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin

17. kolejka – 23 listopada

Lechia Gdańsk – Ruch Chorzów
Wisła Kraków – Korona Kielce
Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Zawisza Bydgoszcz – Widzew Łódź
Zagłębie Lubin – Piast Gliwice
Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Cracovia – Lech Poznań

18. kolejka – 30 listopada

Ruch Chorzów – Cracovia
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Legia Warszawa
Lech Poznań – Zagłębie Lubin
Piast Gliwice – Górnik Zabrze
Korona Kielce – Widzew Łódź
Pogoń Szczecin – Zawisza Bydgoszcz
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław

19. kolejka – 4 grudnia (środa)

Legia Warszawa – Ruch Chorzów
Cracovia – Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze – Widzew Łódź
Zawisza Bydgoszcz – Piast Gliwice
Zagłębie Lubin – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce – Lech Poznań

20. kolejka – 7 grudnia

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Cracovia – Zagłębie Lubin
Ruch Chorzów – Górnik Zabrze
Piast Gliwice – Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zawisza Bydgoszcz
Widzew Łódź – Śląsk Wrocław
Lech Poznań – Wisła Kraków
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok

21. kolejka – 14 grudnia

Zagłębie Lubin – Ruch Chorzów
Legia Warszawa – Cracovia
Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk
Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź
Śląsk Wrocław – Piast Gliwice
Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań

22. kolejka – 15 lutego

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Legia Warszawa – Korona Kielce
Cracovia – Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Piast Gliwice – Wisła Kraków
Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Widzew Łódź

23. kolejka – 22 lutego

Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów
Wisła Kraków – Cracovia
Zawisza Bydgoszcz – Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Korona Kielce – Zagłębie Lubin
Widzew Łódź – Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin – Lech Poznań

24. kolejka – 1 marca

Górnik Zabrze – Korona Kielce
Zagłębie Lubin – Zawisza Bydgoszcz
Cracovia – Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów – Widzew Łódź
Lech Poznań – Piast Gliwice

25. kolejka – 8 marca

Wisła Kraków – Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin – Cracovia
Korona Kielce – Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin
Zawisza Bydgoszcz – Górnik Zabrze
Piast Gliwice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź – Lech Poznań

26. kolejka – 15 marca

Korona Kielce – Zawisza Bydgoszcz
Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Legia Warszawa – Wisła Kraków
Cracovia – Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk – Widzew Łódź
Ruch Chorzów – Piast Gliwice
Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała

27. kolejka – 22 marca

Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Cracovia
Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Piast Gliwice – Legia Warszawa
Widzew Łódź – Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
Wisła Kraków – Zawisza Bydgoszcz

28. kolejka – 26 marca/29 marca

Zawisza Bydgoszcz – Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin – Wisła Kraków
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Korona Kielce – Pogoń Szczecin
Cracovia – Widzew Łódź
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa – Lech Poznań

29. kolejka – 29 marca/5 kwietnia

Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin
Cracovia – Górnik Zabrze
Ruch Chorzów – Korona Kielce
Legia Warszawa – Zawisza Bydgoszcz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław
Widzew Łódź – Wisła Kraków
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin

30. kolejka – 5 kwietnia/12 kwietnia

Zawisza Bydgoszcz – Ruch Chorzów
Korona Kielce – Cracovia
Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk
KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa
Pogoń Szczecin – Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze – Lech Poznań

 .

Tags:


About the Author



Back to Top ↑

frivfrivfriv