Aktualności

Published on Czerwiec 25th, 2015 | by admin

Terminarz I ligi i II ligi

PZPN ustalił terminarz I ligi na sezon 2015/2016. Rozgrywki rozpoczną się 1 sierpnia, a runda jesienna potrwa do 29 listopada.

Kluby, których stadiony nie spełniają wymogów pierwszoligowych zgłosiły stadiony zastępcze na wypadek, gdyby remonty ich obiektów nie zostały ukończone przed pierwszym meczem w roli gospodarza. W takim przypadku Bytovia zagra w Gdyni, Chojniczanka w Kołobrzegu, Stomil w Ostródzie, a Dolcan w Pruszkowie.

Kolejka 1 – 1-2 sierpnia

GKS Katowice – Wigry Suwałki
Zagłębie Sosnowiec – Wisła Płock
Arka Gdynia – Zawisza Bydgoszcz
MKS Kluczbork – Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce – Dolcan Ząbki
Miedź Legnica – Chojniczanka Chojnice
GKS Bełchatów – Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz – Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz – Rozwój Katowice

Kolejka 2 – 8-9 sierpnia

Wigry Suwałki – Rozwój Katowice
Bytovia Bytów – Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz
GKS Bełchatów – Chojniczanka Chojnice
Miedź Legnica – Dolcan Ząbki
Chrobry Głogów – Pogoń Siedlce
Zawisza Bydgoszcz – MKS Kluczbork
Wisła Płock – Arka Gdynia
GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 3 – 15-16 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki
Arka Gdynia – GKS Katowice
MKS Kluczbork – Wisła Płock
Pogoń Siedlce – Zawisza Bydgoszcz
Miedź Legnica – Chrobry Głogów
GKS Bełchatów – Dolcan Ząbki
Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz – Stomil Olsztyn
Rozwój Katowice – Bytovia Bytów

Kolejka 4 – 22-23 sierpnia

Wigry Suwałki – Bytovia Bytów
Stomil Olsztyn – Rozwój Katowice
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz – Dolcan Ząbki
Chrobry Głogów – GKS Bełchatów
Zawisza Bydgoszcz – Miedź Legnica
Wisła Płock – Pogoń Siedlce
GKS Katowice – MKS Kluczbork
Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia

Kolejka 5 – 26 sierpnia

Arka Gdynia – Wigry Suwałki
MKS Kluczbork – Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce – GKS Katowice
Miedź Legnica – Wisła Płock
GKS Bełchatów – Zawisza Bydgoszcz
Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz – Dolcan Ząbki
Rozwój Katowice – Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów – Stomil Olsztyn

Kolejka 6 – 29-30 sierpnia

Wigry Suwałki – Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice – Bytovia Bytów
Dolcan Ząbki – Rozwój Katowice
Chrobry Głogów – Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz – Sandecja Nowy Sącz
Wisła Płock – GKS Bełchatów
GKS Katowice – Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec – Pogoń Siedlce
Arka Gdynia – MKS Kluczbork

Kolejka 7 – 5-6 września

MKS Kluczbork – Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce – Arka Gdynia
Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec
GKS Bełchatów – GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz – Wisła Płock
Olimpia Grudziądz – Zawisza Bydgoszcz
Rozwój Katowice – Chrobry Głogów
Bytovia Bytów – Dolcan Ząbki
Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice

Kolejka 8 – 12-13 września

Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice
Dolcan Ząbki – Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów – Bytovia Bytów
Zawisza Bydgoszcz – Rozwój Katowice
Wisła Płock – Olimpia Grudziądz
GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec – GKS Bełchatów
Arka Gdynia – Miedź Legnica
MKS Kluczbork – Pogoń Siedlce

Kolejka 9 – 19-20 września

Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki
Miedź Legnica – MKS Kluczbork
GKS Bełchatów – Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz – GKS Katowice
Rozwój Katowice – Wisła Płock
Bytovia Bytów – Zawisza Bydgoszcz
Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów
Chojniczanka Chojnice – Dolcan Ząbki

Kolejka 10 – 26-27 września

Wigry Suwałki – Dolcan Ząbki
Chrobry Głogów – Chojniczanka Chojnice
Zawisza Bydgoszcz – Stomil Olsztyn
Wisła Płock – Bytovia Bytów
GKS Katowice – Rozwój Katowice
Zagłębie Sosnowiec – Olimpia Grudziądz
Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz
MKS Kluczbork – GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce – Miedź Legnica

Kolejka 11 – 3-4 października

Miedź Legnica – Wigry Suwałki
GKS Bełchatów – Pogoń Siedlce
Sandecja Nowy Sącz – MKS Kluczbork
Olimpia Grudziądz – Arka Gdynia
Rozwój Katowice – Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów – GKS Katowice
Stomil Olsztyn – Wisła Płock
Chojniczanka Chojnice – Zawisza Bydgoszcz
Dolcan Ząbki – Chrobry Głogów

Kolejka 12 – 10-11 października

Wigry Suwałki – Chrobry Głogów
Zawisza Bydgoszcz – Dolcan Ząbki
Wisła Płock – Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice – Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec – Bytovia Bytów
Arka Gdynia – Rozwój Katowice
MKS Kluczbork – Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce – Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica – GKS Bełchatów

Kolejka 13 – 17-18 października

GKS Bełchatów – Wigry Suwałki
Sandecja Nowy Sącz – Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce
Rozwój Katowice – MKS Kluczbork
Bytovia Bytów – Arka Gdynia
Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec
Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice
Dolcan Ząbki – Wisła Płock
Chrobry Głogów – Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 14 – 24-25 października

Wigry Suwałki – Zawisza Bydgoszcz
Wisła Płock – Chrobry Głogów
GKS Katowice – Dolcan Ząbki
Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice
Arka Gdynia – Stomil Olsztyn
MKS Kluczbork – Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce – Rozwój Katowice
Miedź Legnica – Olimpia Grudziądz
GKS Bełchatów – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 15 – 31 października

Sandecja Nowy Sącz – Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz – GKS Bełchatów
Rozwój Katowice – Miedź Legnica
Bytovia Bytów – Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn – MKS Kluczbork
Chojniczanka Chojnice – Arka Gdynia
Dolcan Ząbki – Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów – GKS Katowice
Zawisza Bydgoszcz – Wisła Płock

Kolejka 16 – 7-8 listopada

Wigry Suwałki – Wisła Płock
GKS Katowice – Zawisza Bydgoszcz
Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów
Arka Gdynia – Dolcan Ząbki
MKS Kluczbork – Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn
Miedź Legnica – Bytovia Bytów
GKS Bełchatów – Rozwój Katowice
Sandecja Nowy Sącz – Olimpia Grudziądz

Kolejka 17 – 14-15 listopada

Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki
Rozwój Katowice – Sandecja Nowy Sącz
Bytovia Bytów – GKS Bełchatów
Stomil Olsztyn – Miedź Legnica
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce
Dolcan Ząbki – MKS Kluczbork
Chrobry Głogów – Arka Gdynia
Zawisza Bydgoszcz – Zagłębie Sosnowiec
Wisła Płock – GKS Katowice

Kolejka 18 – 21-22 listopada

Wigry Suwałki – GKS Katowice
Wisła Płock – Zagłębie Sosnowiec
Zawisza Bydgoszcz – Arka Gdynia
Chrobry Głogów – MKS Kluczbork
Dolcan Ząbki – Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice – Miedź Legnica
Stomil Olsztyn – GKS Bełchatów
Bytovia Bytów – Sandecja Nowy Sącz
Rozwój Katowice – Olimpia Grudziądz

Kolejka 19 – 28-29 listopada

Rozwój Katowice – Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz – Bytovia Bytów
Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice – GKS Bełchatów
Dolcan Ząbki – Miedź Legnica
Pogoń Siedlce – Chrobry Głogów
MKS Kluczbork – Zawisza Bydgoszcz
Arka Gdynia – Wisła Płock
Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice

Kolejka 20 – 5-6 marca

Wigry Suwałki – Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice – Arka Gdynia
Wisła Płock – MKS Kluczbork
Zawisza Bydgoszcz – Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów – Miedź Legnica
Dolcan Ząbki – GKS Bełchatów
Chojniczanka Chojnice – Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn – Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów – Rozwój Katowice

Kolejka 21 – 12-13 marca

Bytovia Bytów – Wigry Suwałki
Rozwój Katowice – Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice
Dolcan Ząbki – Sandecja Nowy Sącz
GKS Bełchatów – Chrobry Głogów
Miedź Legnica – Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Siedlce – Wisła Płock
MKS Kluczbork – GKS Katowice
Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 22 – 19-20 marca

Wigry Suwałki – Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork
GKS Katowice – Pogoń Siedlce
Wisła Płock – Miedź Legnica
Zawisza Bydgoszcz – GKS Bełchatów
Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz
Dolcan Ząbki – Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice – Rozwój Katowice
Stomil Olsztyn – Bytovia Bytów

Kolejka 23 – 26 marca

Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki
Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice
Rozwój Katowice – Dolcan Ząbki
Olimpia Grudziądz – Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz – Zawisza Bydgoszcz
GKS Bełchatów – Wisła Płock
Miedź Legnica – GKS Katowice
Pogoń Siedlce – Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork – Arka Gdynia

Kolejka 24 – 2-3 kwietnia

Wigry Suwałki – MKS Kluczbork
Arka Gdynia – Pogoń Siedlce
Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica
GKS Katowice – GKS Bełchatów
Wisła Płock – Sandecja Nowy Sącz
Zawisza Bydgoszcz – Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów – Rozwój Katowice
Dolcan Ząbki – Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn

Kolejka 25 – 9-10 kwietnia

Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn – Dolcan Ząbki
Bytovia Bytów – Chrobry Głogów
Rozwój Katowice – Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz – Wisła Płock
Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice
GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica – Arka Gdynia
Pogoń Siedlce – MKS Kluczbork

Kolejka 26 – 16-17 kwietnia

Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce
MKS Kluczbork – Miedź Legnica
Arka Gdynia – GKS Bełchatów
Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice – Olimpia Grudziądz
Wisła Płock – Rozwój Katowice
Zawisza Bydgoszcz – Bytovia Bytów
Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn
Dolcan Ząbki – Chojniczanka Chojnice

Kolejka 27 – 23-24 kwietnia

Dolcan Ząbki – Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice – Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn – Zawisza Bydgoszcz
Bytovia Bytów – Wisła Płock
Rozwój Katowice – GKS Katowice
Olimpia Grudziądz – Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia
GKS Bełchatów – MKS Kluczbork
Miedź Legnica – Pogoń Siedlce

Kolejka 28 – 30 kwietnia-1 maja

Wigry Suwałki – Miedź Legnica
Pogoń Siedlce – GKS Bełchatów
MKS Kluczbork – Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia – Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec – Rozwój Katowice
GKS Katowice – Bytovia Bytów
Wisła Płock – Stomil Olsztyn
Zawisza Bydgoszcz – Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów – Dolcan Ząbki

Kolejka 29 – 7-8 maja

Chrobry Głogów – Wigry Suwałki
Dolcan Ząbki – Zawisza Bydgoszcz
Chojniczanka Chojnice – Wisła Płock
Stomil Olsztyn – GKS Katowice
Bytovia Bytów – Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice – Arka Gdynia
Olimpia Grudziądz – MKS Kluczbork
Sandecja Nowy Sącz – Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów – Miedź Legnica

Kolejka 30 – 11 maja

Wigry Suwałki – GKS Bełchatów
Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz
Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz
MKS Kluczbork – Rozwój Katowice
Arka Gdynia – Bytovia Bytów
Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn
GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice
Wisła Płock – Dolcan Ząbki
Zawisza Bydgoszcz – Chrobry Głogów

Kolejka 31 – 14-15 maja

Zawisza Bydgoszcz – Wigry Suwałki
Chrobry Głogów – Wisła Płock
Dolcan Ząbki – GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice – Zagłębie Sosnowiec
Stomil Olsztyn – Arka Gdynia
Bytovia Bytów – MKS Kluczbork
Rozwój Katowice – Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz – Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz – GKS Bełchatów

Kolejka 32 – 21-22 maja

Wigry Suwałki – Sandecja Nowy Sącz
GKS Bełchatów – Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica – Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów
MKS Kluczbork – Stomil Olsztyn
Arka Gdynia – Chojniczanka Chojnice
Zagłębie Sosnowiec – Dolcan Ząbki
GKS Katowice – Chrobry Głogów
Wisła Płock – Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 33 – 28-29 maja

Wisła Płock – Wigry Suwałki
Zawisza Bydgoszcz – GKS Katowice
Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec
Dolcan Ząbki – Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice – MKS Kluczbork
Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów – Miedź Legnica
Rozwój Katowice – GKS Bełchatów
Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 34 – 4-5 czerwca

Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz – Rozwój Katowice
GKS Bełchatów – Bytovia Bytów
Miedź Legnica – Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce – Chojniczanka Chojnice
MKS Kluczbork – Dolcan Ząbki
Arka Gdynia – Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec – Zawisza Bydgoszcz
GKS Katowice – Wisła Płock

PZPN ustalił terminarz II ligi na sezon 2015/2016. Rozgrywki rozpoczną się 1 sierpnia, a runda jesienna potrwa do 29 listopada.

Widzew Łódź nie otrzymał jeszcze drugoligowej licencji na przyszły sezon. Jeżeli jej nie dostanie, miejsce łodzian zajmie Kotwica Kołobrzeg.

Kolejka 1 – 1-2 sierpnia

Olimpia Zambrów – Energetyk ROW Rybnik
GKS Tychy – Wisła Puławy
Polonia Bytom – Stal Mielec
Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg
Radomiak Radom – Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola – Nadwiślan Góra
Raków Częstochowa – Okocimski KS Brzesko
Błękitni Stargard Szczeciński – Widzew Łódź
Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo

Kolejka 2 – 8-9 sierpnia

Energetyk ROW Rybnik – Legionovia Legionowo
Widzew Łódź – Gryf Wejherowo
Okocimski KS Brzesko – Błękitni Stargard Szczeciński
Nadwiślan Góra – Raków Częstochowa
Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków
Stal Mielec – Puszcza Niepołomice
Wisła Puławy – Polonia Bytom
Olimpia Zambrów – GKS Tychy

Kolejka 3 – 15-16 sierpnia

GKS Tychy – Energetyk ROW Rybnik
Polonia Bytom – Olimpia Zambrów
Puszcza Niepołomice – Wisła Puławy
Znicz Pruszków – Stal Mielec
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa – Radomiak Radom
Błękitni Stargard Szczeciński – Nadwiślan Góra
Gryf Wejherowo – Okocimski KS Brzesko
Legionovia Legionowo – Widzew Łódź

Kolejka 4 – 22-23 sierpnia

Widzew Łódź – Energetyk ROW Rybnik
Okocimski KS Brzesko – Legionovia Legionowo
Nadwiślan Góra – Gryf Wejherowo
Radomiak Radom – Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg – Raków Częstochowa
Stal Mielec – Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy – Znicz Pruszków
Olimpia Zambrów – Puszcza Niepołomice
GKS Tychy – Polonia Bytom

Kolejka 5 – 26 sierpnia

Polonia Bytom – Energetyk ROW Rybnik
Puszcza Niepołomice – GKS Tychy
Znicz Pruszków – Olimpia Zambrów
Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy
Raków Częstochowa – Stal Mielec
Błękitni Stargard Szczeciński – Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo – Radomiak Radom
Legionovia Legionowo – Nadwiślan Góra
Widzew Łódź – Okocimski KS Brzesko

Kolejka 6 – 29-30 sierpnia

Energetyk ROW Rybnik – Okocimski KS Brzesko
Nadwiślan Góra – Widzew Łódź
Radomiak Radom – Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo
Stal Mielec – Błękitni Stargard Szczeciński
Wisła Puławy – Raków Częstochowa
Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola
GKS Tychy – Znicz Pruszków
Polonia Bytom – Puszcza Niepołomice

Kolejka 7 – 5-6 września

Puszcza Niepołomice – Energetyk ROW Rybnik
Znicz Pruszków – Polonia Bytom
Stal Stalowa Wola – GKS Tychy
Raków Częstochowa – Olimpia Zambrów
Błękitni Stargard Szczeciński – Wisła Puławy
Gryf Wejherowo – Stal Mielec
Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg
Widzew Łódź – Radomiak Radom
Okocimski KS Brzesko – Nadwiślan Góra

Kolejka 8 – 12-13 września

Energetyk ROW Rybnik – Nadwiślan Góra
Radomiak Radom – Okocimski KS Brzesko
Siarka Tarnobrzeg – Widzew Łódź
Stal Mielec – Legionovia Legionowo
Wisła Puławy – Gryf Wejherowo
Olimpia Zambrów – Błękitni Stargard Szczeciński
GKS Tychy – Raków Częstochowa
Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice – Znicz Pruszków

Kolejka 9 – 19-20 września

Znicz Pruszków – Energetyk ROW Rybnik
Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa – Polonia Bytom
Błękitni Stargard Szczeciński – GKS Tychy
Gryf Wejherowo – Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo – Wisła Puławy
Widzew Łódź – Stal Mielec
Okocimski KS Brzesko – Siarka Tarnobrzeg
Nadwiślan Góra – Radomiak Radom

Kolejka 10 – 26-27 września

Energetyk ROW Rybnik – Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg – Nadwiślan Góra
Stal Mielec – Okocimski KS Brzesko
Wisła Puławy – Widzew Łódź
Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo
GKS Tychy – Gryf Wejherowo
Polonia Bytom – Błękitni Stargard Szczeciński
Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola

Kolejka 11 – 3-4 października

Stal Stalowa Wola – Energetyk ROW Rybnik
Raków Częstochowa – Znicz Pruszków
Błękitni Stargard Szczeciński – Puszcza Niepołomice
Gryf Wejherowo – Polonia Bytom
Legionovia Legionowo – GKS Tychy
Widzew Łódź – Olimpia Zambrów
Okocimski KS Brzesko – Wisła Puławy
Nadwiślan Góra – Stal Mielec
Radomiak Radom – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 12 – 10-11 października

Energetyk ROW Rybnik – Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec – Radomiak Radom
Wisła Puławy – Nadwiślan Góra
Olimpia Zambrów – Okocimski KS Brzesko
GKS Tychy – Widzew Łódź
Polonia Bytom – Legionovia Legionowo
Puszcza Niepołomice – Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Stalowa Wola – Raków Częstochowa

Kolejka 13 – 17-18 października

Raków Częstochowa – Energetyk ROW Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo – Puszcza Niepołomice
Widzew Łódź – Polonia Bytom
Okocimski KS Brzesko – GKS Tychy
Nadwiślan Góra – Olimpia Zambrów
Radomiak Radom – Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg – Stal Mielec

Kolejka 14 – 24-25 października

Energetyk ROW Rybnik – Stal Mielec
Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów – Radomiak Radom
GKS Tychy – Nadwiślan Góra
Polonia Bytom – Okocimski KS Brzesko
Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź
Znicz Pruszków – Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo
Raków Częstochowa – Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 15 – 31 października

Błękitni Stargard Szczeciński – Energetyk ROW Rybnik
Gryf Wejherowo – Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź – Znicz Pruszków
Okocimski KS Brzesko – Puszcza Niepołomice
Nadwiślan Góra – Polonia Bytom
Radomiak Radom – GKS Tychy
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Zambrów
Stal Mielec – Wisła Puławy

Kolejka 16 – 7-8 listopada

Energetyk ROW Rybnik – Wisła Puławy
Olimpia Zambrów – Stal Mielec
GKS Tychy – Siarka Tarnobrzeg
Polonia Bytom – Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice – Nadwiślan Góra
Znicz Pruszków – Okocimski KS Brzesko
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź
Raków Częstochowa – Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard Szczeciński – Gryf Wejherowo

Kolejka 17 – 14-15 listopada

Gryf Wejherowo – Energetyk ROW Rybnik
Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard Szczeciński
Widzew Łódź – Raków Częstochowa
Okocimski KS Brzesko – Stal Stalowa Wola
Nadwiślan Góra – Znicz Pruszków
Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg – Polonia Bytom
Stal Mielec – GKS Tychy
Wisła Puławy – Olimpia Zambrów

Kolejka 18 – 21-22 listopada

Energetyk ROW Rybnik – Olimpia Zambrów
Wisła Puławy – GKS Tychy
Stal Mielec – Polonia Bytom
Siarka Tarnobrzeg – Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków – Radomiak Radom
Nadwiślan Góra – Stal Stalowa Wola
Okocimski KS Brzesko – Raków Częstochowa
Widzew Łódź – Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo – Gryf Wejherowo

Kolejka 19 – 28-29 listopada

Legionovia Legionowo – Energetyk ROW Rybnik
Gryf Wejherowo – Widzew Łódź
Błękitni Stargard Szczeciński – Okocimski KS Brzesko
Raków Częstochowa – Nadwiślan Góra
Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom
Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice – Stal Mielec
Polonia Bytom – Wisła Puławy
GKS Tychy – Olimpia Zambrów

Kolejka 20 – 5-6 marca

Energetyk ROW Rybnik – GKS Tychy
Olimpia Zambrów – Polonia Bytom
Wisła Puławy – Puszcza Niepołomice
Stal Mielec – Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom – Raków Częstochowa
Nadwiślan Góra – Błękitni Stargard Szczeciński
Okocimski KS Brzesko – Gryf Wejherowo
Widzew Łódź – Legionovia Legionowo

Kolejka 21 – 12-13 marca

Energetyk ROW Rybnik – Widzew Łódź
Legionovia Legionowo – Okocimski KS Brzesko
Gryf Wejherowo – Nadwiślan Góra
Błękitni Stargard Szczeciński – Radomiak Radom
Raków Częstochowa – Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola – Stal Mielec
Znicz Pruszków – Wisła Puławy
Puszcza Niepołomice – Olimpia Zambrów
Polonia Bytom – GKS Tychy

Kolejka 22 – 19-20 marca

Energetyk ROW Rybnik – Polonia Bytom
GKS Tychy – Puszcza Niepołomice
Olimpia Zambrów – Znicz Pruszków
Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola
Stal Mielec – Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński
Radomiak Radom – Gryf Wejherowo
Nadwiślan Góra – Legionovia Legionowo
Okocimski KS Brzesko – Widzew Łódź

Kolejka 23 – 26 marca

Okocimski KS Brzesko – Energetyk ROW Rybnik
Widzew Łódź – Nadwiślan Góra
Legionovia Legionowo – Radomiak Radom
Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Mielec
Raków Częstochowa – Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola – Olimpia Zambrów
Znicz Pruszków – GKS Tychy
Puszcza Niepołomice – Polonia Bytom

Kolejka 24 – 2-3 kwietnia

Energetyk ROW Rybnik – Puszcza Niepołomice
Polonia Bytom – Znicz Pruszków
GKS Tychy – Stal Stalowa Wola
Olimpia Zambrów – Raków Częstochowa
Wisła Puławy – Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Mielec – Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo
Radomiak Radom – Widzew Łódź
Nadwiślan Góra – Okocimski KS Brzesko

Kolejka 25 – 9-10 kwietnia

Nadwiślan Góra – Energetyk ROW Rybnik
Okocimski KS Brzesko – Radomiak Radom
Widzew Łódź – Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo – Stal Mielec
Gryf Wejherowo – Wisła Puławy
Błękitni Stargard Szczeciński – Olimpia Zambrów
Raków Częstochowa – GKS Tychy
Stal Stalowa Wola – Polonia Bytom
Znicz Pruszków – Puszcza Niepołomice

Kolejka 26 – 16-17 kwietnia

Energetyk ROW Rybnik – Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice – Stal Stalowa Wola
Polonia Bytom – Raków Częstochowa
GKS Tychy – Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Zambrów – Gryf Wejherowo
Wisła Puławy – Legionovia Legionowo
Stal Mielec – Widzew Łódź
Siarka Tarnobrzeg – Okocimski KS Brzesko
Radomiak Radom – Nadwiślan Góra

Kolejka 27 – 23-24 kwietnia

Radomiak Radom – Energetyk ROW Rybnik
Nadwiślan Góra – Siarka Tarnobrzeg
Okocimski KS Brzesko – Stal Mielec
Widzew Łódź – Wisła Puławy
Legionovia Legionowo – Olimpia Zambrów
Gryf Wejherowo – GKS Tychy
Błękitni Stargard Szczeciński – Polonia Bytom
Raków Częstochowa – Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków

Kolejka 28 – 30 kwietnia-1 maja

Energetyk ROW Rybnik – Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków – Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice – Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Bytom – Gryf Wejherowo
GKS Tychy – Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów – Widzew Łódź
Wisła Puławy – Okocimski KS Brzesko
Stal Mielec – Nadwiślan Góra
Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom

Kolejka 29 – 7-8 maja

Siarka Tarnobrzeg – Energetyk ROW Rybnik
Radomiak Radom – Stal Mielec
Nadwiślan Góra – Wisła Puławy
Okocimski KS Brzesko – Olimpia Zambrów
Widzew Łódź – GKS Tychy
Legionovia Legionowo – Polonia Bytom
Gryf Wejherowo – Puszcza Niepołomice
Błękitni Stargard Szczeciński – Znicz Pruszków
Raków Częstochowa – Stal Stalowa Wola

Kolejka 30 – 11 maja

Energetyk ROW Rybnik – Raków Częstochowa
Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard Szczeciński
Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo
Puszcza Niepołomice – Legionovia Legionowo
Polonia Bytom – Widzew Łódź
GKS Tychy – Okocimski KS Brzesko
Olimpia Zambrów – Nadwiślan Góra
Wisła Puławy – Radomiak Radom
Stal Mielec – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 31 – 14-15 maja

Stal Mielec – Energetyk ROW Rybnik
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy
Radomiak Radom – Olimpia Zambrów
Nadwiślan Góra – GKS Tychy
Okocimski KS Brzesko – Polonia Bytom
Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice
Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard Szczeciński – Raków Częstochowa

Kolejka 32 – 21-22 maja

Energetyk ROW Rybnik – Błękitni Stargard Szczeciński
Raków Częstochowa – Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków – Widzew Łódź
Puszcza Niepołomice – Okocimski KS Brzesko
Polonia Bytom – Nadwiślan Góra
GKS Tychy – Radomiak Radom
Olimpia Zambrów – Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy – Stal Mielec

Kolejka 33 – 28-29 maja

Wisła Puławy – Energetyk ROW Rybnik
Stal Mielec – Olimpia Zambrów
Siarka Tarnobrzeg – GKS Tychy
Radomiak Radom – Polonia Bytom
Nadwiślan Góra – Puszcza Niepołomice
Okocimski KS Brzesko – Znicz Pruszków
Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo – Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 34 – 4-5 czerwca

Energetyk ROW Rybnik – Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard Szczeciński – Legionovia Legionowo
Raków Częstochowa – Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola – Okocimski KS Brzesko
Znicz Pruszków – Nadwiślan Góra
Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom
Polonia Bytom – Siarka Tarnobrzeg
GKS Tychy – Stal Mielec
Olimpia Zambrów – Wisła Puławy

źródło: 90minut.pl / PZPN

Tags: ,


About the Author



Back to Top ↑

frivfrivfriv