Aktualności

Published on Czerwiec 27th, 2017 | by admin

Terminarz I ligi 2017/2018

PZPN ogłosił terminarz I ligi na sezon 2017/2018. Rozgrywki rundy jesiennej rozpoczną się 29 lipca, a zakończą 26 listopada. Jesienią zostanie rozegrane 19 kolejek.

Kolejka 1 – 29-30 lipca
Puszcza Niepołomice – Chojniczanka Chojnice
Raków Częstochowa – Miedź Legnica
GKS Katowice – Pogoń Siedlce
Odra Opole – Górnik Łęczna
Zagłębie Sosnowiec – Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki – GKS Tychy
Stal Mielec – Ruch Chorzów
Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bytovia Bytów – Stomil Olsztyn

Kolejka 2 – 5-6 sierpnia
Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Bytovia Bytów
Ruch Chorzów – Chrobry Głogów
GKS Tychy – Stal Mielec
Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki
Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce – Odra Opole
Miedź Legnica – GKS Katowice
Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa

Kolejka 3 – 12-13 sierpnia
Raków Częstochowa – Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice – Puszcza Niepołomice
Odra Opole – Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec – Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki – Górnik Łęczna
Stal Mielec – Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów – GKS Tychy
Bytovia Bytów – Ruch Chorzów
Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 4 – 19-20 sierpnia
Chojniczanka Chojnice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ruch Chorzów – Stomil Olsztyn
GKS Tychy – Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz – Chrobry Głogów
Górnik Łęczna – Stal Mielec
Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki
Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice – Odra Opole
Raków Częstochowa – GKS Katowice

Kolejka 5 – 23 sierpnia
GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice
Odra Opole – Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice
Wigry Suwałki – Miedź Legnica
Stal Mielec – Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów – Górnik Łęczna
Bytovia Bytów – Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn – GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Ruch Chorzów

Kolejka 6 – 26-27 sierpnia
Chojniczanka Chojnice – Ruch Chorzów
GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz – Stomil Olsztyn
Górnik Łęczna – Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce – Chrobry Głogów
Miedź Legnica – Stal Mielec
Puszcza Niepołomice – Wigry Suwałki
Raków Częstochowa – Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice – Odra Opole

Kolejka 7 – 2-3 września
Odra Opole – Chojniczanka Chojnice
Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice
Wigry Suwałki – Raków Częstochowa
Stal Mielec – Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów – Miedź Legnica
Bytovia Bytów – Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn – Górnik Łęczna
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów – GKS Tychy

Kolejka 8 – 9-10 września
Chojniczanka Chojnice – GKS Tychy
Olimpia Grudziądz – Ruch Chorzów
Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn
Miedź Legnica – Bytovia Bytów
Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów
Raków Częstochowa – Stal Mielec
GKS Katowice – Wigry Suwałki
Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 9 – 16-17 września
Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki – Odra Opole
Stal Mielec – GKS Katowice
Chrobry Głogów – Raków Częstochowa
Bytovia Bytów – Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn – Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów – Górnik Łęczna
GKS Tychy – Olimpia Grudziądz

Kolejka 10 – 23-24 września
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz
Górnik Łęczna – GKS Tychy
Pogoń Siedlce – Ruch Chorzów
Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn
Raków Częstochowa – Bytovia Bytów
GKS Katowice – Chrobry Głogów
Odra Opole – Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki

Kolejka 11 – 30 września-1 października
Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów – Odra Opole
Bytovia Bytów – GKS Katowice
Stomil Olsztyn – Raków Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice
Ruch Chorzów – Miedź Legnica
GKS Tychy – Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz – Górnik Łęczna

Kolejka 12 – 7-8 października
Chojniczanka Chojnice – Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica – GKS Tychy
Puszcza Niepołomice – Ruch Chorzów
Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice – Stomil Olsztyn
Odra Opole – Bytovia Bytów
Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów
Wigry Suwałki – Stal Mielec

Kolejka 13 – 14-15 października
Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów – Wigry Suwałki
Bytovia Bytów – Zagłębie Sosnowiec
Stomil Olsztyn – Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice
Ruch Chorzów – Raków Częstochowa
GKS Tychy – Puszcza Niepołomice
Olimpia Grudziądz – Miedź Legnica
Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce

Kolejka 14 – 21-22 października
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce
Miedź Legnica – Górnik Łęczna
Puszcza Niepołomice – Olimpia Grudziądz
Raków Częstochowa – GKS Tychy
GKS Katowice – Ruch Chorzów
Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki – Bytovia Bytów
Stal Mielec – Chrobry Głogów

Kolejka 15 – 28-29 października
Chrobry Głogów – Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów – Stal Mielec
Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów – Odra Opole
GKS Tychy – GKS Katowice
Olimpia Grudziądz – Raków Częstochowa
Górnik Łęczna – Puszcza Niepołomice
Pogoń Siedlce – Miedź Legnica

Kolejka 16 – 4-5 listopada
Chojniczanka Chojnice – Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice – Pogoń Siedlce
Raków Częstochowa – Górnik Łęczna
GKS Katowice – Olimpia Grudziądz
Odra Opole – GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec – Ruch Chorzów
Wigry Suwałki – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stal Mielec – Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów – Bytovia Bytów

Kolejka 17 – 11-12 listopada
Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec
Ruch Chorzów – Wigry Suwałki
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz – Odra Opole
Górnik Łęczna – GKS Katowice
Pogoń Siedlce – Raków Częstochowa
Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice

Kolejka 18 – 18-19 listopada
Chojniczanka Chojnice – Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica – Raków Częstochowa
Pogoń Siedlce – GKS Katowice
Górnik Łęczna – Odra Opole
Olimpia Grudziądz – Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy – Wigry Suwałki
Ruch Chorzów – Stal Mielec
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn – Bytovia Bytów

Kolejka 19 – 25-26 listopada
Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów – Ruch Chorzów
Stal Mielec – GKS Tychy
Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec – Górnik Łęczna
Odra Opole – Pogoń Siedlce
GKS Katowice – Miedź Legnica
Raków Częstochowa – Puszcza Niepołomice

Kolejka 20 – 3-4 marca
Chojniczanka Chojnice – Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice – GKS Katowice
Miedź Legnica – Odra Opole
Pogoń Siedlce – Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna – Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz – Stal Mielec
GKS Tychy – Chrobry Głogów
Ruch Chorzów – Bytovia Bytów
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn

Kolejka 21 – 10-11 marca
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn – Ruch Chorzów
Bytovia Bytów – GKS Tychy
Chrobry Głogów – Olimpia Grudziądz
Stal Mielec – Górnik Łęczna
Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce
Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica
Odra Opole – Puszcza Niepołomice
GKS Katowice – Raków Częstochowa

Kolejka 22 – 17-18 marca
Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice
Raków Częstochowa – Odra Opole
Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica – Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce – Stal Mielec
Górnik Łęczna – Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz – Bytovia Bytów
GKS Tychy – Stomil Olsztyn
Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 23 – 24-25 marca
Ruch Chorzów – Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy
Stomil Olsztyn – Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów – Górnik Łęczna
Chrobry Głogów – Pogoń Siedlce
Stal Mielec – Miedź Legnica
Wigry Suwałki – Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec – Raków Częstochowa
Odra Opole – GKS Katowice

Kolejka 24 – 31 marca
Chojniczanka Chojnice – Odra Opole
GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa – Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice – Stal Mielec
Miedź Legnica – Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów
Górnik Łęczna – Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy – Ruch Chorzów

Kolejka 25 – 7-8 kwietnia
GKS Tychy – Chojniczanka Chojnice
Ruch Chorzów – Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Łęczna
Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów – Miedź Legnica
Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice
Stal Mielec – Raków Częstochowa
Wigry Suwałki – GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole

Kolejka 26 – 14-15 kwietnia
Chojniczanka Chojnice – Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole – Wigry Suwałki
GKS Katowice – Stal Mielec
Raków Częstochowa – Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice – Bytovia Bytów
Miedź Legnica – Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Łęczna – Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz – GKS Tychy

Kolejka 27 – 21-22 kwietnia
Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy – Górnik Łęczna
Ruch Chorzów – Pogoń Siedlce
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica
Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice
Bytovia Bytów – Raków Częstochowa
Chrobry Głogów – GKS Katowice
Stal Mielec – Odra Opole
Wigry Suwałki – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 28 – 28-29 kwietnia
Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwałki
Zagłębie Sosnowiec – Stal Mielec
Odra Opole – Chrobry Głogów
GKS Katowice – Bytovia Bytów
Raków Częstochowa – Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica – Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce – GKS Tychy
Górnik Łęczna – Olimpia Grudziądz

Kolejka 29 – 5-6 maja
Górnik Łęczna – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce
GKS Tychy – Miedź Legnica
Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Raków Częstochowa
Stomil Olsztyn – GKS Katowice
Bytovia Bytów – Odra Opole
Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec – Wigry Suwałki

Kolejka 30 – 9 maja
Chojniczanka Chojnice – Stal Mielec
Wigry Suwałki – Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec – Bytovia Bytów
Odra Opole – Stomil Olsztyn
GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Raków Częstochowa – Ruch Chorzów
Puszcza Niepołomice – GKS Tychy
Miedź Legnica – Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna

Kolejka 31 – 12-13 maja
Pogoń Siedlce – Chojniczanka Chojnice
Górnik Łęczna – Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz – Puszcza Niepołomice
GKS Tychy – Raków Częstochowa
Ruch Chorzów – GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Odra Opole
Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów – Wigry Suwałki
Chrobry Głogów – Stal Mielec

Kolejka 32 – 19-20 maja
Chojniczanka Chojnice – Chrobry Głogów
Stal Mielec – Bytovia Bytów
Wigry Suwałki – Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole – Ruch Chorzów
GKS Katowice – GKS Tychy
Raków Częstochowa – Olimpia Grudziądz
Puszcza Niepołomice – Górnik Łęczna
Miedź Legnica – Pogoń Siedlce

Kolejka 33 – 26-27 maja
Miedź Legnica – Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce – Puszcza Niepołomice
Górnik Łęczna – Raków Częstochowa
Olimpia Grudziądz – GKS Katowice
GKS Tychy – Odra Opole
Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn – Stal Mielec
Bytovia Bytów – Chrobry Głogów

Kolejka 34 – 2-3 czerwca
Chojniczanka Chojnice – Bytovia Bytów
Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn
Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wigry Suwałki – Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy
Odra Opole – Olimpia Grudziądz
GKS Katowice – Górnik Łęczna
Raków Częstochowa – Pogoń Siedlce
Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica

Źródło: 90minut

Tags: , ,


About the Author



Back to Top ↑

frivfrivfriv