Published on 14 marca, 2017 | by admin

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Widzew Łódź 12.03.2017

12 marca Świt Nowy Dwór Mazowiecki podejmował na własnym obiekcie drużynę Widzewa Łódź.

Relacja Świtu:
Na sektorze około 150 osób (w tym gościnnie po kilku chłopaków z MKSu Ciechanów i Bugu Wyszków – dzięki wielkie!), 2 flagi i transparent “Kajetan, Jaska wracajcie do zdrowia!”. Po kwadransie gry oraz kilkuminutowej międzysektorowej napince Widzew zdecydowanie wybiega z sektora. Odpowiadamy tym samym, dochodzi do krótkiej wymiany ciosów po czym obie ekipy zwijają się przed policją & ochroną.

PS1. Nie spierdalamy przed żadnym “wielkim” Widzewem tylko przed policją & ochroną, które jak pokazują filmiki w internecie zareagowały megaszybko i pojawiły się z boku sektora już podczas ściągania flag.

PS2. Jak zawsze przy okazji “głośniejszych” meczów z naszym udziałem prosimy o nie zabieranie głosu i nie dyskutowanie w internecie. Sami wiemy jak się zaprezentowaliśmy i gdzie jest nasze miejsce w szeregu a anonimowe opinie nie powinny nas interesować.

Relacja Widzewa:
W Nowym Dworze Mazowieckim na pierwszym meczu rundy wiosennej meldujemy się w 300 osób. Podróż w obie strony rejsówką z przesiadkami na Dworcu Centralnym. Na boisku nasi piłkarze wywalczyli zwycięstwo, wygrywając 1-2. Na murawie także kilku fanów Widzewa starło się z liczniejszą grupą lokalnych tubylców finalnie przeganiając ich, nim we wszystko wmieszali się smutni panowie. Za nami dobry wyjazd w klimacie tych z przed kilkunastu lat, a już za tydzień w końcu wracamy do domu…

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv