Aktualności

Published on 22 lipca, 2013 | by admin

Stadion Piasta bardziej przyjazny dla fanatyków

Będzie gniazdo dla prowadzącego doping, a już teraz znikają ogrodzenia, które dzieliły kibiców i ograniczały niektórym z nich widoczność – podała oficjalna strona klubu.

Na takie wieści fani Piasta czekali od otwarcia nowego stadionu, bowiem już wtedy dostrzegli elementy, które utrudniają cieszenie się meczem. My w naszej recenzji również zwróciliśmy uwagę na nieprzyjazne rozwiązania.

Chodzi przede wszystkim o wysokie płoty dzielące stadion na kilka stref. Tuż przy tych płotach ulokowano krzesełka, a zajmowanie ich to wątpliwy komfort. Dla dopingujących fanów problemem jest rozdzielenie „młyna” na pół przez barierę. Dla fanów siedzących na wprost trybuny głównej płot to znaczące ograniczenie widoczności.

W obu tych miejscach – na południu i wschodzie stadionu – płoty jednak usunięto. Usunięte zostały również bramy oraz ogrodzenia oddzielające wymienione sektory znajdujące się pod trybunami. Na sektorze, w którym zasiadają najzagorzalsi kibice Piasta Gliwice powstanie tzw. „gniazdo”, które sprawi, że atmosfera na stadionie będzie jeszcze bardziej gorąca.

Źródło: Piast-Gliwice.eu

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv