Aktualności

Published on 23 sierpnia, 2013 | by admin

Śląsk – Sevilla. Sprzedano wszystkie bilety na rewanż we Wrocławiu!

Mimo porażki w pierwszym meczu Śląska z Sevillą aż 1:4 rewanż we Wrocławiu obejrzy aż 36 tys. widzów. Na niemal tydzień przed spotkaniem sprzedano bowiem prawie wszystkie bilety.

Reklama: Skuteczna samoobrona – legalne metody!

Jak informuje Śląsk, w kasach pozostało jedynie 300 wejściówek i to tych na trybunę B zajmowaną przez najzagorzalszych kibiców. Wszystko wskazuje na to, że sprzedadzą się one jeszcze dzisiaj. Jeśli tak się stanie, to znaczy, że mecz rewanżowy Śląska z Sevillą obejrzy komplet 36 tysięcy widzów. Ta liczba to obecnie maksimum, jakie może zasiąść na stadionie. Pozostałe 6 tysięcy miejsc obejmuje sektor gości, wyłączone ze sprzedaży miejsca z ograniczoną widocznością oraz sektor VIP, który również w dużej mierze został już sprzedany.

Jeśli zainteresowanie meczem z Sevillą będzie utrzymywać się na dotychczasowym poziomie, klub rozważa przeznaczenie do sprzedaży biletów na miejsca z ograniczoną widocznością. Obecnie Śląsk czeka również na informację z Sevilli na temat przyjazdu do Wrocławia hiszpańskich kibiców. Jeśli okaże się, że fani Sevilli nie pojawią się we Wrocławiu, do wolnej sprzedaży trafią także miejsca na trybunie gości.

W pierwszym meczu Śląsk przegrał na wyjeździe z Sevillą 1:4. Rewanżowe spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim 29 sierpnia o godz. 20.45.

Źródło: sport.pl

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv