Aktualności

Published on 14 listopada, 2013 | by admin

Setne WDŚ bez kibiców Górnika Zabrze

Na setnych Wielkich Derbach Śląska, które odbędą się w Chorzowie 7 grudnia, zabraknie kibiców Górnika Zabrze. Powód? Na sektorze gości “muszą” zostać wykonane prace remontowe.

– Na Cichej szykują się naprawy gwarancyjne wylewek betonowych. Musimy wykonać częściową modernizację sektora kibiców gości, a to niestety uniemożliwia udostępnienie sektora dla fanów przyjezdnych – tłumaczy Alina Zawada, dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Początek prac na sektorze gości planowany jest po 30 listopada, a więc zaledwie kilka dni przed derbami. Czy remontu nie można zatem przesunąć o tydzień i przeprowadzić go po zakończeniu rozgrywek? Według dyrektor MORiS-u niestety nie ma takiej możliwości. – Z naszej strony naprawdę nie należy się doszukiwać tutaj żadnych złośliwości. Mamy takie prace do wykonania i doszliśmy do porozumienia z klubem, że będziemy je mogli w takim terminie wykonać – mówi Alina Zawada.

Po 30 listopada, a przed Wielkimi Derbami Śląska, na Cichej odbędzie się jeszcze jeden mecz – z Cracovią. Istnieje tym samym duże prawdopodobieństwo, że również kibice “Pasów” nie będą mogli przyjechać do Chorzowa.

Źródło: niebiescy.pl

Tags: , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv