Aktualności

Published on 9 września, 2017 | by admin

Sandecja wróci do historycznego herbu?

Dzięki inicjatywie Stowarzyszenia Kibiców Sandecji, niewykluczony jest scenariusz, który zakłada powrót beniaminka Ekstraklasy do historycznego herbu. Wprowadzony w 2004 r. herb widniejący na trykotach zawodników czy wszelkich materiałach z klubowych od początku nie budził aprobaty kibiców.

Wyszliśmy z inicjatywą, aby w miarę możliwości rozważyć opcję powrotu do starego herbu i żeby właśnie nim legitymował się klub, a piłkarze mieli go na swoich koszulkach. Prezes Grzegorz Haslik pozytywnie podszedł do naszej propozycji i zapewnił, że przekaże zbadanie sprawy prawnikowi, aby upewnić się, jak można by to przeprowadzić – powiedział przedstawiciel stowarzyszenia kibiców w rozmowie z redakcją lokalnego serwisu informacyjnego.

– Klub to przede wszystkim jego kibice, oni są w tym przedsięwzięciu najważniejsi, dlatego należy poważnie brać pod uwagę ich sugestie, a także oczekiwania. Skoro chcą, aby powrócić do mającego dla nich ważne znaczenie starego herbu, to moim zdaniem powinno się do tego doprowadzić – skomentował pomysł kibiców Tomasz Michałowski, zastępca dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji w Urzędzie Miasta Nowego Sącza.

źródło: sadeczanin.info

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv