Aktualności

Published on 23 maja, 2018 | by admin

Reprezentacja Polski wraca na Stadion Śląski.

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej na dzisiejszym posiedzeniu podjął decyzję, że oba mecze, które reprezentacja Polski rozegra w tym roku w ramach rozgrywek Ligi Narodów odbędą się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

W czwartek, 11 października polska reprezentacja zmierzy się z aktualnymi mistrzami Europy Portugalczykami, a trzy dni później, w niedzielę, 14 października przeciwnikiem naszego zespołu będą Włosi.

„To wielkie wyróżnienie dla regionu i potwierdzenie faktu, że wielkie widowiska piłkarskie mogą się odbywać na Stadionie Śląskim. Po udanym meczu Polska – Korea Płd., który otworzył nowy rozdział w historii stadionu, liczyliśmy na organizację jednego ze spotkań jesienią. Niezwykła atmosfera i fantastyczny doping, a także wiele pozytywnych opinii po marcowym meczu były naszymi atutami w rozmowach. Chciałbym podziękować władzom Polskiego Związku Piłki Nożnej, że doceniły nasze starania i nasz wyjątkowy obiekt. Jestem dumny z tego, że wielki futbol wraca do „Kotła Czarownic”. Dwa mecze piłkarskie w ciągu czterech dni – to będzie prawdziwe piłkarskie święto” – mówi Wojciech Saługa, Marszałek Województwa Śląskiego.

źródło: Stadion Śląski

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv