Aktualności

Published on 6 maja, 2014 | by admin

Rekord frekwencji na Stadionie Ludowym?

Zagłębie Sosnowiec w najbliższej kolejce ligowej pobije tegoroczny rekord frekwencji. W klubie liczą, że sobotni mecz z Polonią Bytom obejrzy pięć tysięcy fanów!

Zagłębie wciąż liczy się w walce o awans do pierwszej ligi, a to napędza zainteresowanie fanów. – Kibice wyrobili pięć tysięcy kart kibica i na mniej więcej taką frekwencję liczymy podczas sobotniego meczu – mówi Maciej Wasik z biura prasowego klubu. Dotąd sprzedało się już 1400 wejściówek. – Jeżeli bilety będą rozchodziły się w takim tempie, to wiele wskazuje na to, że w dniu meczu kasy będą zamknięte. Może być tak, że część spóźnialskich na obiekt nie wejdzie – ostrzega działacz.

Ostatni raz Stadion Ludowy okazał się za mały, gdy na mecz Pucharu Polski przyjechała do Sosnowca Wisła Kraków. – Wtedy do kas trafiła garstka wejściówek, które rozeszły się w kwadrans – przypomina Wasik.

Już wkrótce nie trzeba będzie fatygować się do klubu, żeby kupić bilet na Zagłębie. – Klub jest już gotowy do uruchomienia sprzedaży biletów przez internet. Właściwie czekamy tylko na sygnał firmy, która będzie obsługiwała tę usługę. Liczymy, że stanie się to jeszcze w tym sezonie – mówi pracownik Zagłębia.

źródło: slask.sport.pl / zaglebie.sosnowiec.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv