Aktualności

Published on 29 lipca, 2014 | by admin

Psycho Fani wygrali drugą edycję turnieju TFC!

Ekipa „Psycho Fans” wygrała II międzynarodowy turniej „Team Fighting Championship”, który w weekend odbył się w Rydze. Kibice Ruchu Chorzów wygrali swoje wszystkie walki i odnieśli pewne zwycięstwo w całej imprezie.

„Team Fighting Championship” to zawody, w których bierze udział pięć drużyn. W klatce walczą ze sobą pięcioosobowe zespoły. Oprócz „PF” na turnieju pojawiły się następujące ekipy:
„DH” – Dinamo Mińsk (Białoruś)
„Wisemen” – IFK Goeteborg (Szwecja)
„San-da LPF” – Ryga (Łotwa)
„GPG” – Nowy Jork (USA)

W pierwszym etapie każda z ekip stoczyła po dwie walki. „Psycho Fani” pokonali najpierw Białorusinów z Mińska, a następnie Szwedów z Goeteborga. W finale kibice Ruchu nie dali natomiast szans ekipie „San-da LPF” z Rygi. Warto zaznaczyć, że Niebiescy każdą walkę wygrali szybko i pewnie, a ponadto ustanowili nowy rekord turnieju „TFC”, rozprawiając się z ekipą „Wisemen” w zaledwie 30 sekund!

Nagrodą główną w II edycji turnieju „Team Fighting Championship” było 5000 euro. „Psycho Fani”, którzy stawili się w Rydze w 12 osób (w tym gościnnie jeden Widzewiak), pragną podziękować organizatorom za świetne przygotowanie turnieju, profesjonalizm oraz opiekę. Liczą ponadto na kolejne zaproszenia. My natomiast gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!

źródło: Niebiescy.pl

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv