Aktualności

Published on 8 marca, 2017 | by admin

Protest kibiców Śląska Wrocław

Witajcie. W związku z oświadczeniem klubu na temat wyjazdu do Białegostoku, na meczu z Piastem odbędzie się protest kibiców.

W pierwszej połowie meczu, nie będą wisiały flagi, a na gnieździe zostanie zorganizowany happening, związany z brakiem dopingu dla piłkarzy. W drugiej połowie wracamy, aby pokazać różnicę w tym, jak mecze wyglądają bez wsparcia z trybuny B.

Nie możemy pozostać obojętni na działania klubu, w sprawie wydarzeń w Horodnianach. Bez wyroków, bez dowodów, bez jakiejkolwiek wiarygodnej wersji wydarzeń, klub odwrócił się od wszystkich zatrzymanych kibiców. Większość z nich bez żadnych zarzutów opuściła areszt, ale w klubie nikogo nie zainteresował ten temat. Ludzie którzy byli w Białymstoku, w żadnym wypadku nie pojechali tam w celu odwiedzenia sklepu portugalskiego koncernu. Byli tam dla Śląska Wrocław, przejechali kilkaset kilometrów na drugi koniec Polski, aby wspierać piłkarzy dopingiem. Chociażby z tego powodu, należy im się szacunek i domniemanie niewinności. Nie wymagamy tego od całego świata, ale klub dla którego poświęcamy tak wiele, jest nam to winien. Jeżeli klub wypiera się swoich kibiców, to na meczu z Piastem, zobaczymy jak radzi sobie bez nich. NIKOGO NIE NAMAWIAMY DO ODPUSZCZENIA TEGO MECZU, WSZYSCY NA B!

Obligujemy każdego fanatyka z trybuny B, do przyłączenia się do protestu, jeżeli ktoś miałby inny pogląd na tą sprawę, zapraszamy pod gniazdo, postaramy się wszystkie rozwiać. Są sprawy ważne i ważniejsze, ale przypominamy, że regulamin trybuny B, obowiązuje od poprzedniego meczu. Druga połowa meczu to będzie doping, jakiego ten stadion przez parę lat istnienia jeszcze nie widział, gwarantujemy. Siła w jedności !

CZY JEST DOBRZE, CZY JEST ŹLE, WSZYSCY NA B !

Źródło: Ultras Silesia

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv