Sezon 2016/2017

Published on 6 kwietnia, 2017 | by admin

Piast Nowa Ruda – Polonia Świdnica 05.04.2017

Relacja kibiców Piasta: Na ten mecz czekaliśmy wiele lat. Mobilizacja była u nas bardzo dużo mimo tego ze mecz został przełożony na środek tygodnia. Na zbiórce zbieramy się w ponad 100 osób w tym nasze zgody. Wspólnie ruszamy przez noworudzkie ulice w kierunku stadionu. Doping od pierwszych minut na wysokim poziomie mino to ze widzieliśmy ze goście będą w drugiej połowie. W okolicach 70 minuty zwijamy flagi i po krótkich rozmowach decydujemy się na bieg przez murawę w kierunku kibiców gości. Mimo wcześniejszej napinki w naszą stronę z sektora gości wyskakuje tylko jedna osoba bez wsparcia kolegów! Chłop dostaje ostro na łeb a reszta się osrała na widok niebieskich.

Po akcji wracamy na sektor i lecimy dalej z dopingiem. O dziwo sędzia nie przerwa meczu. Po chwili dostajemy karnego na 1:0 i takim wynikiem kończy się mecz! Po meczu Polonia pajacuje będąc już w autobusie. Na koniec szacunek dla chłopa który jako jedyny wybiegł z sektora gości. Podziękowania dla wszystkich naszych zgód które nas wspierały plus chłopaków z Ząbkowic i Namysłowa. Hej Piast!

Relacja i zdjęcia: GKS Piast Nowa Ruda – fanpage

Tags: , , ,