Aktualności

Published on 3 marca, 2019 | by admin

Oświadczenie grup kibicowskich działających na Wiśle

Oświadczenie grup kibicowskich działających na Wiśle:

Na dzisiejszym meczu z Pogonią nie prowadziliśmy zorganizowanego dopingu. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt niemożliwości wywieszenia na sektorze C flag, które są nieodłącznym elementem ruchu kibicowskiego na Wiśle.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego w jakiej sytuacji jest klub, niezmiernie cieszy nas fakt utrzymania Białej Gwiazdy na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej. Dlatego niezmiennie zachęcamy wszystkich do przychodzenia na Reymonta i wspierania Naszego Ukochanego Klubu. Na meczu ze Śląskiem stworzyliśmy wspólnie fenomenalną atmosferę, którą mamy nadzieję jeszcze w tym sezonie uświadczyć na Stadionie Imienia Henryka Reymana. Nie możemy jednak godzić się na ingerencję ludzi zarządzających aktualnie Wisłą Kraków w niezależność ruchu kibicowskiego przy Reymonta.

Naszą decyzję w pełni poparły pozostałe środowiska aktywne na trybunach i w szeroko pojętym ruchu kibicowskim. Prosimy o zrozumienie dla naszego postępowania i nie wyciągania zbyt pochopnych i daleko idących wniosków.

Z Wiślackim pozdrowieniem Grupy Kibicowskie.

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv