Aktualności

Published on 2 października, 2020 | by admin

Olsztyn: Na Arkę Gdynia o połowę drożej. A czy tylko?

Stomil Olsztyn podał ceny biletów na trzy najbliższe spotkania, które będą rozgrywane na własnym stadionie. Ceny wejściówek na pojedynki z GKS-em Bełchatów i Resovią nie uległy zmianie, natomiast cena biletu normalnego na mecz z Arką Gdynia wzrosła w przedsprzedaży o 50%, zaś w dniu meczu o 40%. Olsztyńscy fani zapłacą zamiast 20 albo 25 zł – 30 albo 35 zł.

Nasza redakcja dowiedziała się, że podwyżka cen biletów na mecz z Arką Gdynia została zaplanowana około miesiąc temu. Poprzedni prezes klubu Wojciech Kowalewski, który nie był zwolennikiem zwiększenia cen wejściówek, powstrzymał się z podaniem tej informacji publicznie, dzięki czemu uniknął odpowiedzialności i ewentualnej niezasłużonej krytyki za to posunięcie. Według naszych informacji olsztyńscy kibice powinni się spodziewać podwyżki cen biletów także na wiosenne domowe mecze przeciwko ŁKS-owi Łódź, Widzewowi Łódź oraz Koronie Kielce.

Stomil Olsztyn na razie nie poinformował o przyczynach zwiększenia cen biletów na to konkretne spotkanie. Nadal obowiązują zniżki dla młodzieży oraz seniorów, ale również dla nich zaplanowano podwyżkę.

źródło: stomil.olsztyn.pl

Tags: , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv