Bez kategorii

Published on 23 czerwca, 2020 | by admin

Nowy stadion w Las Vegas. To tylko jeden z imponujących budynków

Las Vegas Raiders, czyli zawodowy zespół futbolu amerykańskiego już nie może doczekać się, aż będzie rozgrywał swoje mecze na nowym Allegiant Stadium. Tymczasem podczas inwestycji napotkano na kolejne problemy. Mówi się już otwarcie o tym, że nie wiadomo, czy budowa zakończy się zgodnie z planem 31 lipca 2020. Las Vegas to miasto, w którym aż roi się od imponujących budowli.

Las Vegas miastem grzechu i wielkich pieniędzy
Allegiant Stadium, to jak sama nazwa wskazuje gigantyczny obiekt. Nowy stadion ma pomieścić 65 000 tysięcy najbardziej zagorzałych fanów futbolu amerykańskiego. Budowa rozpoczęła się w grudniu 2017 roku i zgodnie z planem ma zakończyć się do końca lipca 2020. Wątpliwe jednak, aby w związku z ostatnio napotkanymi problemami, wyrobiono się w terminie.

Co ciekawe budowa stadionu ma związek z przeniesieniem klubu Oakland Raiders do Las Vegas miasta, które imponuje na wiele sposobów. W Las Vegas kibice oprócz futbolu amerykańskiego, mają do wyboru także wiele innych uciech, jak chociażby kasyna. Las Vegas, nie bez powodu nazywane miastem grzechu, może pochwalić się najsłynniejszymi kasynami na świecie, które mieszczą się w najbardziej ekskluzywnych częściach miasta – najczęściej w hotelach. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak wyglądają, odwiedź stronę polskie kasyno, która opisuje większość z nich. W kasynach miejscowi, a także przyjezdni mogą
zagrać między innymi w automaty online, pokera, czy ruletkę. To właśnie sloty oraz ruletka należą do najpopularniejszych uciech hazardowych.

Sprowadzenie klubu futbolu amerykańskiego do Las Vegas jeszcze bardziej wpłynie na popularność kasyn. Tak twierdzą obserwatorzy rynku. W końcu hazard idzie ze sportem w parze. Wiadomo to nie od dziś.

Póki co jednak Allegiant Stadium musi zostać ukończony, a z ostatnich doniesień wynika, że kolejny raz napotkano na przeszkody. Ba, to już nie doniesienia, a informacje oficjalne. Właściciel Las Vegas Raiders, Mark Davis przyznał szczerze, że nie jest w stanie zagwarantować kibicom, że dopnie inwestycji na czas. Cały projekt ma zamknąć się w 2 miliardach dolarów, co jest wręcz niewyobrażalną sumą, nawet jak na tak duże stadiony, czy to dla futbolu amerykańskiego, czy nawet piłkarskie.


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv