Bez kategorii

Published on 10 sierpnia, 2020 | by admin

Nowy sezon PKO BP Ekstraklasy będzie krótszy.

W sezonie 2020/2021 PKO Bank Polski Ekstraklasy obejrzymy 30 kolejek – do tej pory było to 37 kolejek w sezonie. Wymuszona przerwa w rozgrywkach 2019/2020 spowodowała opóźnienie zakończenia ligowych zmagań. W związku z tym nadchodzący sezon nie rozpocznie się zgodnie z planem.

Ze względu na przepisy FIFA, w niektóre poniedziałki będziemy oglądać aż dwa mecze ekstraklasy. W całym sezonie zaplanowano jedynie dwie kolejki w środku tygodnia (20/21 kwietnia oraz 11/12 maja 2021 roku). Pozostałe terminy w środku tygodnia zostały przeznaczone dla rozgrywek Pucharu Polski oraz rozgrywek UEFA. Nowy regulamin rozgrywek uwzględnia zasady spadku i awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2020/2021 z PKO Bank Polski Ekstraklasy spadnie jeden zespół, a z Fortuna 1 Ligi awansują trzy drużyny.

Wyniki na żywo ze wszystkich spotkań ligowych możecie śledzić na łamach naszego serwisu internetowego. Przeprowadzimy relacje live ze wszystkich boisk ligowych Ekstraklasy jak również niższych lig.

Z powodu napiętego kalendarza piłkarskiego, wywołanego pandemią COVID-19, po siedmiu latach zrezygnowano z formatu rozgrywek ESA-37 (podział rozgrywek po rundzie zasadniczej na dwie grupy, grające odpowiednio o mistrzostwo i utrzymanie) i przywrócono na jeden sezon obowiązujący wcześniej kształt rozgrywek z 30 kolejkami po osiem meczów każda (razem 240 spotkań).

Totolotek jest jednym z liderów polskiej bukmacherki. Zawdzięcza to m.in. dużemu doświadczeniu, jakie zdobył przez długie lata obecności na rodzimym terenie. Poczytaj opinie o Totolotku i dołącz do grona zadowolonych użytkowników.

Podczas Zakładów bukmacherskich Totolotek Live można na bieżąco śledzić przebieg spotkania dzięki uzupełnianym cały czas statystykom meczowych i opcji LiveMatchTracker. W ofercie Totolotka można znaleźć nie tylko Zakłady Bukmacherskie, ale i także Zakłady Piłkarskie; Toto-Gol, Toto-Racing , Toto-Mix, Wirtualne Sporty i wiele więcej.

Obecnie Totolotek S.A. jest oficjalnym partnerem Pucharu Polski jak i sponsorem sekcji koszykówki Legii Warszawa. Natomiast w przeszłości Totolotek S.A. Sponsorował m.in. Górnika Zabrze, Wisłę Kraków, Jagiellonię Białystok, KS Lechia Gdańsk czy turnieje tenisowe takie jak Katowice Open.


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv